Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 18, Komentator

Brakuje działu "Internet tylko światłowodowy FTTH lub FTTB"

Zauważyłem ,że powstał dział "Internet domowy" ,który jest zbyt dużym zakresem łącz jakie można uzyskać w Orange dlatego cieszyłby fakt gdyby powstał osobny dział tylko dla łącz światłowodowych FTTH i FTTB.

Wiadome inne problemy typu "styk TELIA" ,na którym każdy ma najniższy priorytet z powodu takiej a nie innej umowy na innego typu łączach bardziej się nasilają ale mieszanie informacji w tematach powoduje powstawanie zamieszania z tym związanego.

30-03-2018 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Zespół Nasz Orange

@Gatts to się zdecydowanie nadaje na pomysł, zatem przeniosłem Twój wpis i poznajmy opinię reszty użytkowników na ten temat 😉

30-03-2018

Pracuję w Orange

Poznajmy, choć w tej chwili mamy aż "14 działów" i jeśli ktoś zna forum i się orientuje to nie jest problemem, ale dla nowych osób może być, więc wolelibyśmy raczej pójść w kierunku zmniejszania liczby kategorii... @Gatts, a zwróciłeś uwagę, że w każdej kategorii są etykiety i za ich pomocą wybiera się "podkategorię"? Np. w Światłowód i Neostrada (Internet domowy) podczas zakładania tematu musisz wybrać jedną z etykiet, wśród których jest Światłowód i osobno Neostrada.

 

A tak przy okazji to nazwa "internet domowy" jest na próbę (kryje się pod Światłowód i Neostrada) - w ramach uspójniania nazw na forum z nazwami na stronie głównej orange.pl. Super, że piszecie swoje uwagi, bo pomoże nam to ostatecznie zdecydować.

31-03-2018

Nie dotyczy

Niema potrzeby a dlaczego bo różnica jest taka  W przypadku FTTB światłowód doprowadzany jest do budynku a w przypadku FTTH do domu/mieszkania

01-04-2018

Pracuję w Orange

@Konto usunięte, jeśli dobrze zrozumiałem @Gatts to w pomyśle nie chodzi o rozdzielenie światłowodu na FTTB i FTTH tylko o rozdzielenie Orange Światłowodu od innych typów łącz, np. Neostrady. To zupełnie inne technologie, więc rzeczywiście wiele spraw wygląda zupełnie inaczej na "świetle" niż np. na "miedzi". No ale może wspomniany wyżej podział w etykietach wystarczy?

01-04-2018

Nie dotyczy

Cytuje 

"gdyby powstał osobny dział tylko dla łącz światłowodowych FTTH i FTTB."

http://www.kompex.pl/n/11/swiatlowod-fttb-i-ftth

01-04-2018

Zespół Nasz Orange

Myślę, że w tym przypadku etykiety, których używamy przy tworzeniu tematu są wystarczające. Na ich podstawie można również wyszukiwać wpisy.

grudnia 2018

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty