Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 9, Poszukiwacz

Bezpośrednie doładowanie prepaid z aplikacji Mój Orange

Chodzi o to żeby można było doładować konto prepaid bez wychodzenia z aplikacji (obecnie aplikacja przekierowuje przeglądarkę WWW na doładowania.orange.pl co nie jest zbyt wygodne). Dzięki takiemu rozwiązaniu można by również wdrożyć doładowania przez Google Pay/Apple Pay czy po prostu wpisać kod BLIK i basta. 

Takie rozwiązanie posiada od pewnego czasu fioletowy operator w swojej aplikacji ;-). 

tydzień temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 39, Guru ****

Orange jest skąpe jeśli chodzi o prowizje, więc raczej nie zrezygnuje z 30% prowizji by było wygodnie doładowywać przez g+ pay.

tydzień temu

Pracuję w Orange

@Piotrekk85, nie wydaje mi się, aby od takich czynności, tez było pobierane 30%. Inaczej zamówienia przez np. Pyszne.pl czy doładowanie Revoluta nie miałoby najmniejszego sensu. Wydaje mi się, że w takiej sytuacji, pobierana jest po prostu prowizja jak za płatność przez Google Pay (płatność kartą), a nie jak za płatność w Google Play, ale nie jestem co do tego pewien.

W razie czego, pozostaje możliwość płatności BLIK-iem bez przejścia na stronę - to coraz częściej stosowana funkcjonalność w wielu aplikacjach, zwłaszcza, że w wielu bankach można ustawić, aby nie pytało każdorazowo o kod.


Z tego powodu, głosuję zdecydowanie za. Szkoda, że @Fwitkowski17 nie dał tego pomysłu podczas AMA z ekspertami z MO. Emotikon: Szczęśliwy

czwartek