Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 21, Pasjonat

Automatyczna segregacja postów/informacje o usłudze

Klienci nieraz piszą o "problemach z internetem od Orange" przy czym nawet nie wiadomo jaką mają usługę, czy to w ogole internet stacjonarny czy mobilny. Ile razy to czytaliśmy o internecie swiatłowodowym, gdzie tak naprawdę to Fiber, a klientowi namieszała albo osoba sprzedająca, albo sam sobie namieszał. Moja propozycja:

1. Dołączanie do postów informacji o usłudze/usługach i wariantach które klient ma (jeśli jest integracja pomiedzy kontami na forum a kontami w MO

1a. Dołaczanie ww informacji automatycznie po wykryciu pewnych fraz w temacie/treści wątka

1b. Dołączanie ww informacji na żądanie osoby zakładającej wątek, coś w stylu przycisku podczas pisania wątka/odpowiadania

Jeśli pkt 1. odpada ze względu że to by umożliwiało publikację danych nt usług (co i tak klienci robią tylko trzeba o to ich pytać za każdym razem w temacie, a często i tak pomijają pewnie informacje), to:

2. Algorytm który na podstawie wykupionych przez klienta usług i treści/temacie wątka proponuje wrzucenie wątka do odpowiedniej kategorii forum, oczywiscie z możliwością nadpisania tej kategorii przed publikacją wątka. Dodatkowo moze tez byc combobox umożliwiający wybór której usługi ma się tyczyć problem, co by dostarczało dodatkowego inputu do algorytmu. Wtedy żadna z informacji nie jest publikowana, a pomagający mają większą pewność, że jeśli wątek jest w dziale Neostrada to tyczy on neostrady, a nie komórkowego. Tutaj trzeba by zrobić podgrupy w forum (np dla Neostrady: Adsl, Vdsl, GPON itd.) albo dokładać tagi automatem.

14-05-2018 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 40, Guru *****

Obecnie jest to zwykle rozwiązywane za pomocą etykiety która widoczna jest po prawej stronie pierwszego wpisu w wątku. Może by wystarczyłaby lepsza ekspozycja etykiety?

 

Co do prezentowania automatycznie danych o usługach na forum, jestem przeciw. Forum to nie BOK. Więc osobiście jestem przeciw (większość osób i tak wyraża na wszystko zgody a potem będzie się dziwić ile jest informacji o nich w internecie). Ew. przydałoby się oficjalne pomaganie na forum przez pracowników Orange w indywidualnych sprawach wymagających sprawdzenia w systemach obsługowych.

14-05-2018

Poziom 21, Pasjonat

Etykiety są nadawane ręcznie przez autora problemu, lub nie. Nie rózni się to niczym od tego czy napisał o tym w treści wątka czy nie. Mi chodzi o coś bardziej automatycznego.

Jestem przeciwny pomomocy "on regular basis" przez pracowników Orange, chyba ze to by miało bardziej naturalną formę niż na infolinii. Chodzi o uniknięcie wszędobylskiego żebrania o wypełnienie ankiet, NPSów, empatii, sprzedaży przy okazji, itp itd.

15-05-2018

Zespół Nasz Orange

@rafaello1231 na ten moment etykiety i korekty moderatorów zabezpieczają ten temat.

Być może w przyszłości zmienimy coś w tym zakresie, ale, póki co, zostaje tak, jak jest 🙂

listopada 2018

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty