Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Poszukiwacz

5G Pass + kody na darmowe dni z 5G

Cześć, proponuję wprowadzenie passa 5G jeśli ktoś nie chce mieć pakietu za 80 zł. Na przykład mógłby nawet on kosztował 20 zł, wtedy i tak bardziej by się opłacało to osobom, które mają np. pakiet za 30 zł.

Druga sprawa, to np. z klubu Flex darmowe kody na np. dostępy przez 7 dni do 5G - tak dla testu, może ktoś chciałby po takim darmowym okresie wykupić 5G Pass lub pakiet za 80 zł.

październik w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 36, Guru *

@zenderable_  5G nie ma na kartę, ty chcesz rozbijać ofertę 5G na pakiety, ja bym chciał w prepaid 5G testować, się jednak nie da, więc marne szanse na taki pomysł, chyba że wrzucą 5G do prepaid 😉

październik

Poziom 40, Guru *****

Koncesje same się nie kupią.

październik

Poziom 37, Guru **

Uważam, że takie dodatkowe pakiety więcej zamieszania spowodują. Najlepiej, jak by dla wszystkich 5G zostało włączone. Z czasem tak będzie, ale trzeba poczekać, najlepiej jej by 5G ruszyło już na przewidzianej częstotliwości 3,6 GHz.

październik

Poziom 40, Guru *****

Przecież jest dostępne dla wszystkich. Każdy kto chce może zapłacić. Uważam, że na razie nie ma co podnosić cen dla wszystkich kolejny raz - i tak nieliczni mogą być w zasięgu 5G. 

październik

Poziom 19, Pasjonat

Zresztą 5G póki co jest ciekawostką, nie jest szybsze od LTE, bo nie agreguje pasm, do tego wąskie grono urządzeń, które wspierają 5G i pasmo 2100 MHz to za mało do prawdziwego 5G.

październik

Poziom 16, Komentator

5G jest wolniejsze od LTE, nie warto, przetestowane na iphone 12 max pro,

luty