Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Cytuję @Piotrekk85: "Czemu w Polsce nie może być z usługami telekomunikacyjnymi jak z podłączeniem prądu?"

Czy chodzi Ci o ogólnodostępną elektryfikację wsi i miast z okresu PRL-u? Bo jeżeli tak, to druga połowa lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia była taką plamą na mapie Polski. Nie uwierzysz, ale w jednej ze wsi nie znali Edisona.

@Jozefg, jak będziesz wędził, to może potrzebujesz pomocy, by zwędzić (uszczknąć) troszkę?Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Dzisiejsze poranne foto  😄  Może komuś na tapetkę?

75.JPG


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Pogaduchy


burebusek napisał:

@Wiktor, a czemu by nie można było? Wiesz, jak zapach kusił sąsiadów?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Na świeżym powietrzu w brytfance, to tak, jak cebula do rosołu podsmażana na tradycyjnej kuchni. Na gazie wszystko inaczej smakuje Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Wow nr 2 (!!) Emotikon: Zaskoczony
Ale płynnie przeszedłeś do odpowiedniego tematu, tak by nie tworzyć offtopa w Przywitaj się Bardzo szczęśliwy mężczyzna
▬▬
Ja na coś takiego (zapachy potraw grillowych, świeże powietrze itd.) mogę sobie pozwolić, dopiero gdy wyjeżdżam na wieś do rodziny; co też czynię - jak mi się wydaje - w miarę często Szczęśliwy robot.
Przyznam szczerze, że z plackami ziemniaczanymi na grillu się nie spoktałem. Chyba nie mamy [w sensie: nasza rodzinka na wsi] na razie też do tego odpowiedniego sprzętu... Ale rozważany jest właśnie większy grill na gaz Bardzo szczęśliwy kot.... A i w dalszej perspektywie grill z cegły Emotikon: Bardzo szczęśliwy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

@Anonim: dziś jeśli stawiasz sobie dom na "zad..." (czyt. prowincji, w lesie, w górach) każdy podłączy Ci prąd. Telefonu domowego - prawie nikt.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wiktor, "na ruskim gazie" to możesz siedzieć przy grillu...po drugiej, czy trzeciej flaszce. Już cegła lepsza, z racji oparcia...jakby coEmotikon: Mrugający A poza tym, staram sięEmotikon: Szczęśliwy

@Piotrekk85, nie było telefonów i wieści rozchodziły się piorunem. Podoba Ci się nos wlepiony w komórkę podczas przemarszu ulicą? Tylko lampy są poobijane i buty do naprawy...nie daj Boże coś gorszego. W górach i na zad... powinno się cieszyć spokojem przyrody, tak dla odmiany. Weź przykład z IndianEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Jozefg napisał(-a):

Dzisiejsze poranne foto  😄  Może komuś na tapetkę?

75.JPG


@Jozefg, zgadnij, w kogo piorun nie trafia? Ten "przysmak" na bank dopomożeEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Pogaduchy


Jozefg napisał:

Dzisiejsze poranne foto  😄  Może komuś na tapetkę?

 


@Jozefg
ja coś takiego określam - może trochę z przesadą i filozoficznie - pięknem pierwotnym Emotikon: Szczęśliwy

Swoją drogą, zdjęcie pierwsza klasa! Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):
@Jozefg, jak będziesz wędził, to może potrzebujesz pomocy, by zwędzić (uszczknąć) troszkę?Emotikon: Mrugający

Jak nie za daleko... Mężczyzna pokazuje język

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


Wiktor napisał(-a):

Przyznam szczerze, że z plackami ziemniaczanymi na grillu się nie spoktałem. Chyba nie mamy [w sensie: nasza rodzinka na wsi] na razie też do tego odpowiedniego sprzętu... Ale rozważany jest właśnie większy grill na gaz Bardzo szczęśliwy kot.... A i w dalszej perspektywie grill z cegły Emotikon: Bardzo szczęśliwy.


Placki kartoflane na grillu? Ciekawostka , ale.... dlaczego by nie sprawdzić... 😄

 

  Grill z cegły.... hm  Lepszy żeliwny na węgiel drzewny, na allledrogo można kupić tylko podstawę dorobić solidną bo ta oryginalna marna. Ale misa solidna!

 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Pogaduchy


Jozefg napisał:

Grill z cegły.... hm  Lepszy żeliwny na węgiel drzewny, na allledrogo można kupić tylko podstawę dorobić solidną bo ta oryginalna marna. Ale misa solidna!


O! Warto wiedzieć Emotikon: Szczęśliwy. Z czego miałby być taki grill - to sprawa nadal otwarta; także - dzięki wielkie @Jozefg za wskazówki Emotikon: Szczęśliwy.