Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32349
  • 36362
  • 1368

Pogaduchy

Naleśniki - ale już nic nie zostało 😉

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15975
  • 84

Pogaduchy

o Piotruś to łasuch  lubi na słodko hi hi 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Za gsmonline.pl ...

T-Mobile pochwalił się wyglądem swojej nowej stacji bazowej, którą postawił tuż przed swoją siedzibą w Warszawie.

Konstrukcja ma ponad 6 metrów wysokości i skrywa antenę LTE2600, która uzupełni pojemność sieci przed budynkiem firmy.

Górne ekrany informują o aktualnej godzinie, temperaturze, wilgotności i jakości powietrza.

Na niższych ekranach znajdą się ciekawe i ważne informacje, z których będą mogli skorzystać pracownicy i goście firmy. Wreszcie na samym dole znajduje się ławeczka.

tmobile_stacja_20191119.jpg

Ciekawe kiedy takie coś rozpowszechni się i czy Orange coś takiego zrobi, moim zdaniem mega fajny pomysł, powinno być coś takiego w większych miastach 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15975
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  nie lubię tej sieci mam złe wspomnienia po Era gsm


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52915
  • 716

Pogaduchy

Też się wkopałem w abonamencie T. Nie przepadam, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby od czasu do czasu sprawdzić ofertę prepaid. W abonamencie na pewno mnie nie zobaczą Emotikon: Mrugający

Wolę dać komu innemu zarobić. Nie mniej pomysł z nadajnikiem niezły. Ciekawe jak przeciwnicy stawiania masztów GSM, czy usiedli by na takiej ławeczce nie wiedząc, że to jest nadajnik komórkowy ??  Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Tak dalej z branży komórkowej... > uwaga-na-sms-y-od-komornika !!! 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17828
  • 186

Pogaduchy

I jeszcze można doładować telefon, w sensie prądem... dwie osoby jednocześnie z jednej strony... ciekawe czy ze wszystkich trzech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52915
  • 716

Pogaduchy

Dostałem już kilak takich SMS-ów. Identyczna treść. Kasowanie od ręki Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  kiedyś byłem lata w Era GSM, T-Mobile nie używam już, ale pomysł jest fajny i dlatego go pokazałem, rodem z USA tak na marginesie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Misiek62napisał(-a)

I jeszcze można doładować telefon, w sensie prądem... dwie osoby jednocześnie z jednej strony... ciekawe czy ze wszystkich trzech.


Pewnie tak, ale nie napisali i nie pokazali, nowatorski pomysł i mega użyteczny, to XXII już chyba wiek 😉