Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  i @Citi2017  dzięki, ale powiem Wam, że ze mnie taki ekspert, jak z koziej...Ślązacy powinni to wiedzieć. No, a @bluesmanniak  to wymyślił spiskową teorię dziejów Emotikon: Mrugający Podpytaj @Wojciech a, kiedy odpisywałem Jemu wczoraj wieczorem na PW, to nawet ja nie wiedziałem o tym. Byłem nawet wściekły za tę rangę. Chętnie bym ją oddał duuuuuuużo lepszym specom. Ja tylko tutaj sprzątam, wcinam placki i czasem coś rzeknę. Powiedzcie sami, czy od mojego pierwszego zetknięcia się z forum, proste rozwiązania, że zadzwoń na BOK (a jest takich sporo wśród wielu forumowiczów) można porównać do wiedzy technicznej dużo skromniejszych użytkowników? Ich należałoby wypromować i wyłuskiwać z pośród najcenniejszych perełek forum. Ja, stary wapniak i zgredzik, mimowolnie chłonę tę wiedzę. To są prawdziwi pasjonaci...szacun Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52715
  • 710

Pogaduchy

Skoro do takiego poziomu doszedłeś, to coś wiesz. Te punkty nie wzięły się z znikąd, tylko z Twojej wiedzy i zaangażowania Emotikon: Mrugający 

Pozdrawiam i lecę do usterek.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArtur  i @Citi2017  dzięki, ale powiem Wam, że ze mnie taki ekspert, jak z koziej...Ślązacy powinni to wiedzieć. No, a @bluesmanniak  to wymyślił spiskową teorię dziejów Emotikon: Mrugający Podpytaj @Wojciech a, kiedy odpisywałem Jemu wczoraj wieczorem na PW, to nawet ja nie wiedziałem o tym. Byłem nawet wściekły za tę rangę. Chętnie bym ją oddał duuuuuuużo lepszym specom. Ja tylko tutaj sprzątam, wcinam placki i czasem coś rzeknę. Powiedzcie sami, czy od mojego pierwszego zetknięcia się z forum, proste rozwiązania, że zadzwoń na BOK (a jest takich sporo wśród wielu forumowiczów) można porównać do wiedzy technicznej dużo skromniejszych użytkowników? Ich należałoby wypromować i wyłuskiwać z pośród najcenniejszych perełek forum. Ja, stary wapniak i zgredzik, mimowolnie chłonę tę wiedzę. To są prawdziwi pasjonaci...szacun Emotikon: Bardzo szczęśliwy


 

@Anonim  bo Cię ta skromność przykryje 😉 

 

powiem Ci nie pi... tylko bierz rangę na klatę i nie zmieniaj się.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62 , aleś Doppelherz Emotikon: Mrugający Klatę posmarowałem maścią, więc póki co, nie mogę Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Cześć skromnisiu @Anonim 🙂

Kurka wodna - toż Ty bzdur nie pleć ino ucałuj i uściskaj swoją żonę, bo to ona jest najważniejsza 🙂

a Ekspert to dodatek który Ci się należy, i za ten dodatek ja Ciebie bardzo mocno gratuluję Serce

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  ranga Ekspert ci się należy, zasłużyłeś na nią, nawet ranga Guru by ci pasowała, tyle działań coś od początku na NO przeprowadził, przysłużyło się rozwojowi NO, ja tam na Eksperta nie zasługuję, ale nie odkręcę tego, muszę z tym się pogodzić, ranga mi ciąży z lekka 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka  dziękuję Ci bardzo Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mam dwa największe szczęścia...w mirze domowym i na niwie zawodowej, czyli żonka oraz Zasłużony dla Transportu RP. Tutaj, to namiastka względnego pojęcia , co się zowie szczęście. Nie próbuj mnie bardziej rozśmieszać, bo spałaszowałem pierogi z zerem i jestem skłonny "uśmiercić" Twą radość jeszcze większym śmiechem Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy Idę "uspokoić przeponę" na sjeście Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

No to się wydało, dzisiaj jemy pierogi!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52715
  • 710

Pogaduchy

Już się szykuję do gotowania. Smaczny obiad więc dziś będzie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Idź i odpoczywaj @Anonim 🙂

No to uważaj ja mogę Ci oddać też śmiechem gdyż u mnie dziś pierogi - ale z mięskiem mielonym Emotikon: Język jednym słowem - może wyjść z tego ciekawe makagigi 😂😂😂