Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36323
  • 1367

Pogaduchy

Pracowicie 👩‍💻 więc teraz relaks 🍏

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

Piotruś 😛 kupę lat 


@Piotrekk85napisał(-a)
Jak lat?
@Citi2017napisał(-a)

Oj minuty jak lata lecą 😜


I tu mi się nasuwa rozwiązanie do powyższej rozmowy:

 

Pewien człowiek modlił się do Boga: Boże, skoro dla Ciebie 1 minuta to jak 1 000 lat, a 1 grosz to jak milion, to daj mi ten milion.

Na to Bóg odpowiedział: 

 

 

 

To poczekaj minutkę Emotikon: Szczęśliwy

 

 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Pogaduchy

Tak dziś rano jakoś wstałem, przeglądam forum i oczom normalnie nie wierzę. Aż kilka razy sprawdzałem.

To pewnie wina tych wczorajszych placuszków i uśmierconych kartofelków Emotikon: Szczęśliwy

 

 

 

 

 

No a teraz do rzeczy

 

 

 

 

Moje gratulacje EXPERCIE @Anonim 

burebusek.jpg

 

 

Wiadomo już, czemu się wczoraj po placuszkach tak wylegiwałeś, Ty miałeś asa w rękawie i nikomu nie chciałeś się przycinać

 

 

 

 

 

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15962
  • 84

Pogaduchy

Witam wszystkich w poranku w pracy 😛 @Anonim  gratulacje dla naszego experta 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Pogaduchy

Również witam pracy @Citi2017 Co tam słychać??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36323
  • 1367

Pogaduchy

A ja się dziś lenię 🙃

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Pogaduchy

Widać było, że wczoraj byłeś mocno obciążony. Ale po Ciężkiej pracy trzeba też odpocząć Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

To już całe forum dziś na plackach przez grzech obżarstwa @Anonim  Emotikon: Język Emotikon: LOL


@ketrasaArtur , nie ma to jak impuls Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak w tak pojmowanym impulsie kochającej się kobiety ze swoim wybrankiem na ten cudowny akt. A nie z odliczaniem, i na końcu niewypał. Jeszcze czuję roznoszące się zapachy po wszystkich kątach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Wyobrażam sobie, że wiele ziemniaków dzisiaj "padło" Emotikon: Mrugający

@wscieklaewka , @Kinga , @ketrasaArtur , @bluesmanniak , @Anonim , @Citi2017 , wlaliście miód na serducho mojej żonie, gdy Jej to czytałem. Zachęca Was do takich niespodzianek-dziękuję w imieniu żoneczki Serce


Rozumiem, że to żona wymyśliła z okazji awansu na eksperta? Pozdrawiamy pomysłowa małżonkę!

Ja ekspertem nie jestem i musiałem te 6 ziemniaków (i cebulę!) osobiście zetrzeć na tarce ale potem już dalej razem robiliśmy i jedliśmy 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15962
  • 84

Pogaduchy

Piotruś Artur masakra w pracy roboty w ho Ho Ho 😛


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Pogaduchy

U mi też. Latam jak kot z pęcherzem Emotikon: Bardzo szczęśliwy Chyba wszyscy postanowili na czwartek awarie zgłaszać.

 

 

 

A tak po zatem, to na budowę przyjechała komisja. Przegląd roboty, sprawdzenie to tu, to tam. patrzą po placu zapsztala człowiek z pustą taczką, w te i nazad. I tak kilka razy pod rząd. Wkońcu go zatrzymują i pytają:

- Co pan tak lata z pustą taczką po placu?

Facet zdziwiony odpowiada:

- Taki zapiernicz, że nawet nie ma kiedy załadować   Emotikon: LOL   Emotikon: Bardzo szczęśliwy  Emotikon: LOL