Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

A niech mają 😉 Mogę załatwić im pampersy jak potrzebują 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
A niech mają 😉 Mogę załatwić im pampersy jak potrzebują 😉

@Anonim, myślisz, że zamiast płakać ze śmiechu, będą się wcielać w "sikawkowego"? Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mam na myśli innych użytkowników, broń Panie Boże Naszych moderatorów. Jeśli nas czytają i się mają z nas ubaw to niech się śmieją nawet tak ze będą ze śmiechu s.....ć po nogach.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Pogaduchy

Oj mam wrażenie, że modzi stracą do nas cierpliwość. Przynajmniej sam postaram się nie spamować w innych wątkach 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Oj mam wrażenie, że modzi stracą do nas cierpliwość. Przynajmniej sam postaram się nie spamować w innych wątkach 🙂
Oj tam, oj! Dzionek był udany, grill i piwko zaliczone, to troszkę można z ADHD poużywać na NO Emotikon: Mrugający
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

W sprawie światłowodu pochwalę i zachęcę niezdecydowanych. W EDGE nie poszło, ale w IE za radą @Anonim link się otworzył bez problemu. A tak się system Windows 10 "pluje", że wbudowaną EDGE zaleca się.Każdy za uszami coś maEmotikon: Mrugający

Orange Love

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Pogaduchy

@Anonim: nie wiem czy Cię zasmucę czy ucieszę, ale niebawem Edge nie będzie już dedykowaną przeglądarką dla windows 10. Zawsze można pobrać inną - i nie mieć problemów 🙂 To nie boli, jest za darmo, w polskiej wersji językowej 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek: nie wiem czy Cię zasmucę czy ucieszę, ale niebawem EDGE nie będzie już dedykowaną przeglądarką dla Windows 10. Zawsze można pobrać inną - i nie mieć problemów 🙂 To nie boli, jest za darmo, w polskiej wersji językowej 🙂

@Piotrekk85, jest alternatywna IE. Na wszelki wypadek zainstalowałem Chrome. Mam w czym wybierać. Mozilla Explorer mi się znudziła już w Windows 7 Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Pogaduchy

Polecam też Vivaldi 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, przeczytałem, że "Vivaldi to zupełnie nowa przeglądarka internetowa, stworzona przez jednego z byłych szefów Opery. Program ten kierowany jest do zaawansowanych i wymagających użytkowników." Nawet się nie biorę za to, bo oprócz łaciny, ruskiego i swojskiego ni chu chu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Namęczyłem się z EDGE i też mnie wkurzają tricki Microsoftu.