Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Panowie, skleroza mnie sączy, stąd przekłamanie o NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zauważyłem jednak prawidłowość:"uderz w stół, a nożyce się odezwą" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Czy niektórym już grozi krzyk rozpaczy:"mamo, ja wariat, kup mi komisariat!" Tak, czy siak, warto czasem samemu spróbować, czy urządzenia mają skrzydła. Telewizory na meczach umieją latać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mój smatrfon też potrafi latać 😜 Więc 😜 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Albo gdyby Play przejął Orange 😜 😜


@Anonim, myślę że robilibyśmy wtedy niezłą dywersję z zamianą zielonego na pomarańczowe a Miasteczko Orange odbijalibyśmy po partyzancku Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73, od gry słów, poprzez science fiction, aż po realną "dywersję" nie aż tak odlegle. Już jest mnóstwo "partyzantki" w sieci. Na realnej ulicy nie polecam "rozlewu krwi". Zbliża się ocieplenie, więc czas na wypady, grillowania, etc. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

@mabud73, od gry słów, poprzez science fiction, aż po realną "dywersję" nie aż tak odlegle. Już jest mnóstwo "partyzantki" w sieci. Na realnej ulicy nie polecam "rozlewu krwi". Zbliża się ocieplenie, więc czas na wypady, grillowania, etc. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Niestety, najdłuższy okres w Europie bez konfliktu po II WŚ daje się we znaki Emotikon: Mrugający no cóż...co do grillowania zacząłem już w zeszły weekend Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Pogaduchy

Oj oby Play nie przejęło Orange. Choć swego czasu byłem i fioletowy...
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja nigdy nie wierzyłem w gruszki rosnące na wierzbie 😜 A Play w moim odczuciu ma słabą ofertę a jakośc usług i obsługi klienta mizerna.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Oj oby Play nie przejęło Orange. Choć swego czasu byłem i fioletowy...

@Piotrekk85, od mojej bytności na NO byłeś już albinosem, zielonym, a teraz "przebrałeś" się na orange. Diabeł też ubrał ornat i do mszy ogonem dzwonił, więc możesz być na fioletowo, jak ornatEmotikon: Bardzo szczęśliwy Nie przyjmij tego jako osobistą wycieczkę, bo mój zamiar jest inny.... odciągnąć Was od psychiatryka Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Pogaduchy

Ja i tak jestem kosmitą 😛

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Ja i tak jestem kosmitą 😛

@Piotrekk85, nie jesteś odosobniony Emotikon: Mrugający Po zlocie stwierdzam że było to spotkanie po drugiej stronie księżyca, a że ja nie upieram się za tym że jest ze mną wszystko ok, mogę potwierdzić że też jestem kosmitą Emotikon: LOL

kosmita.jpg