Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Rafał U mnie też dzialało cały czas.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Też wczoraj miałem takie info.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jak ja się cieszę, że pogoda i humory na Zlocie Wam dopisywały Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tak nakręcony Waszym powerem, idę "pogrzebać" na działce. Na listy dotyczące konkursu odpowiem pod wieczór. Miłej zabawy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Chyba jednak jestem starej daty, bo dzisiejsza "młodzież" Emotikon: Mrugający (m.in. @mabud73) na bezdechu nie potrafią żyć. Czy to przypadkiem nie choroba, gorsza od uzależnienia od narkotyków? Emotikon: Bardzo szczęśliwy Qrcze, szkoda, że spece od techniki nie potrafią "podpiąć skrzydeł" pod wszystkie dostępne w sieci "zabawki". Po jakimś czasie nastąpiłoby pikanie, a gdy "uzależniony" nie reaguje, odlot murowany Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jest na to jakieś antidotum? Miłego weekendu z powodu jutrzejszej przerwy w NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jest na to sposób, "lewatywa" 😜 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Chyba jednak jestem starej daty, bo dzisiejsza "młodzież" Emotikon: Mrugający (m.in. @mabud73) na bezdechu nie potrafią żyć. Czy to przypadkiem nie choroba, gorsza od uzależnienia od narkotyków? Emotikon: Bardzo szczęśliwy Qrcze, szkoda, że spece od techniki nie potrafią "podpiąć skrzydeł" pod wszystkie dostępne w sieci "zabawki". Po jakimś czasie nastąpiłoby pikanie, a gdy "uzależniony" nie reaguje, odlot murowany Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jest na to jakieś antidotum? Miłego weekendu z powodu jutrzejszej przerwy w NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim 

Ja tam widziałem tylko info o "zamknięciu" Mój Orange (orange.pl) a nie Nasz Orange, ale może jakimiś naczyniami połączonymi... 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, na bezdechu daję radę do 4min...pozostałości po nurkowaniu Emotikon: Mrugający Co do uzależnienia, masz rację. Jestem uzuależniony od chłonięcia wiedzy. Nakręca mnie to bardzo Emotikon: Bardzo szczęśliwy Z tego co się orientuję, przerwy w NO nikt nie przewiduje, jedynie co to główny portal Orange Emotikon: Mrugający Problemy mogą mieć ci, którzy logują się bezpośrednio przez stronę główna. Ja kombinuję inaczej Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@Misiek62 naczynia połączone to ja widziałem w Wawie na zlocie Emotikon: Mrugający W pubie PiwPaw...ściana płaczu to jedno wielkie naczynie połączone Emotikon: LOL

 

@Anonim, zamiast lewatywy, bro ze ściany płaczu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ech......myślę że kiedyś trafimy Panowie do "psychiatryka", Nasz Orange użależnia jak super towar 😜 😜 Co w tym jest że....ciągle chce się 😜 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Jedyne lekarstwo na Orangoholizm to chyba tylko wybuch na słońcu który rozsypie całą elektronikę na swiecie, chocoaż kto wie...pewnie byśmy się spotkali bez umawiania w Miasteczku Orange Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Albo gdyby Play przejął Orange 😜 😜