Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Pogaduchy

Wieloryb niebieski, z tym newsem jest jak z informacją że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody... 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ups.....edit jednak praca na NO na starej Lumii 920 robi czasem psikusy.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pozdrowienia z pracy, tylko nie dzwońcie już 🙂 A jak coś to już zróbcie to po 7-ej.

 

pogotowie.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
Pozdrowienia z pracy, tylko nie dzwońcie już 😋 A jak coś to już zróbcie to po 7-ej.

@Anonim fajna stajniaEmotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czy u Was dzisiejsza pogoda sprawdzi się na Wielkanoc? "Jakie Zwiastowanie, takie Zmartwychwstanie" Emotikon: Szczęśliwy Dzisiejszy wieczór też dla mnie skończy się wcześniej, gdyż nie zamierzam oszukiwać zegara biologicznego. Kto wymyślił skracanie snu? Nudziło mu się w nocy, czy żona wygoniła go na dwór z jakiegoś ważnego Emotikon: Mrugający powodu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Pogaduchy

Egzystencjalne pytania zadajesz - a kto wymyślił pracę? 🙂 wszystko wynikiem rewolucji przemysłowej.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, w chłopskiej filozofii jest coś z filozofów greckich. Gdyby pójść tą drogą rozumowania i pojmowania rzeczy tego świata, niepojęte dla mnie jest, ilu idiotów organizuje porządek świata ludzi, flory i fauny. Co przeciętny śmiertelnik z tego ma? Zmuszany jest miotać się między dobrem, a złem w szukaniu na Ziemi swojego Edenu. Niestety, to piekło, a nie raj. Pocieszeniem męskiej populacji jest powiedzenie, że tego kwiatu jest pół światu. Osobnym rozdziałem tej relacji jest pytanie: kto kręci głową, a kto szyją? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):

...i ponowne wykopalisko w stylu "retro" w 100% sprawne 😉 Tylko gdzie ja mam ładowarkę...oto jest pytanie Emotikon: sfrustrowany

 

IMG_20170128_124436.jpgNokia 6610iSprawna i z ładowarką Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 


 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Mikołaj napisał(-a):

@mabud73 ale ja w żadnym razie nie podważam normalności wypowiadających się w tym temacie Mrugający mężczyzna

@Misiek62 dzięki za dodatkowe uwagi, zdecydowanie warte rozważenia.

Zaczekam jeszcze na dodatkowe opinie.


@Mikołaj, ja z tych normalnych...nie przenoście...do W-wy (jak w piosence, tylko ze zmienionym tekstem) Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Pogaduchy

@Anonim ten temat służy właśnie "do pływania", za luźne wpisy akurat tutaj, na pewno nie będziemy nikogo, nigdzie, przenosić.  Mężczyzna pokazuje język