Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O bulwa @Wojciech  toż to jest kombajn do zadań specjalnych Emotikon: LOL

Niesamowicie niesamowity i zapewne kosztował majątek 🙂

Zabawka super w każdym bądź razie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Baw się wspaniale 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Pogaduchy

Widzieli co to się wczoraj stało?! Jeżeli nie to warto zobaczyć skrót wczorajszego meczu:

 

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-05-07/liga-mistrzow-liverpool-fc-fc-barcelona-40-skrot-mec...


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8417
  • 53

Pogaduchy

wow 🙂 z piłką nożną nie jesteśmy kolegami - znam się na tym prawie wcale, ale oglądając ten skrót towarzyszyły mi emocje jak przy dobrej książce !  

 

Chyba zacznę oglądać mecze piłki nożnej 🙂 Dzięki @Wojciech =]


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Daj spokój - taki mecz to się zdarza raz w roku. Normalnie to po paru meczach się zanudzisz 😉

Lepsza dobra książka - dzisiaj Dzień Bibliotekarza i Bibliotek! 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Mecz fajny 🙂 ale ja znowu widziałam @Artur /a, i nawet cześć nam nie powiedział Emotikon: zakłopotany

Zajrzał i znikł w mig Emotikon: Wściekły

 


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Pogaduchy

@Bartłomiej, dzisiaj będziesz miał okazję. Drugi półfinał AFC Ajax - Tottenham Hotspur FC, ten mecz się zapowiada bardzo ciekawie. Od 20:55 na TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

 

@bluesmanniak, niestety nie po drodze mi do biblioteki, chociaż w tym samym budynku co mieszkam mam jedną. Jednakże od kolegi z pracy dostałem komiksy. Póki co Fantastyczna czwórka skończona.

 

Bez tytułu.jpg

 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8417
  • 53

Pogaduchy

@Wojciech Ajajaj,Emotikon: sfrustrowany nie wszyscy się urlopują Panie złoty 🙂 Do 22 w pracy, skrót mi podeślesz ? Kobieta: LOL


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

A jednak @Bartłomiej-u, wczoraj znowu mecz cudów/cudowny, 5 bramek i emocje do ostatniej minuty. Sorry, że cię tak zniechęcałem 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8417
  • 53

Pogaduchy

@bluesmanniak to definitywnie kolejny muszę obejrzeć, chociaż znając moje szczęście to już taki "wow" nie będzie - się zobaczy Kobieta: LOL

 

@Wojciech dzięki 😘