Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

2 godziny dziś odśnieżałem posesję, napadało mocno śniegu, chyba kumulacja za wcześniejsze zimowe upały 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

@wscieklaewka, poodśnieżałabyś u Irka, u mnie i oponki by zelżały 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ja też kiedyś za młodu to byłam taka filigranowa drobnica Emotikon: Mrugający a teraz to tonowa babica Emotikon: Wściekły i do tego uziemiona przez tą porę roku jestem - bulwa i paw 😞

Już było tak wiosennie, a tu łubudu i nasypało dziś wstrętnym, mokrym, ciężkim śniegiem Emotikon: Smutny i już wiem, że nijak nie zrzucę tych nabytych zimowych oponek Emotikon: zakłopotany

Tak mnie jakoś nostalgia dopadła Emotikon: Język


To się nazywa "Depresja SkandynawskaEmotikon: Mrugający 

U mnie w Toruniu biało ale i słonecznie, a śnieg pługi ogarnęły, więc łopata mnie ominęła Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

U mnie +3"C ale słońca brak, pług raz przejechał, ale nie po mojej stronie ulicy, nie fart chyba, nic nie sypią więc śnieg trochę na drodze poleży, ale to małe osiedle domków jednorodzinnych, to tak co roku jest, odśnieżanie po kawie to taki deser, ale narzekać nie ma co, trochę gimnastyki z rana miałem, dla zdrowia ;0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36283
  • 1366

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

2 godziny dziś odśnieżałem posesję, napadało mocno śniegu, chyba kumulacja za wcześniejsze zimowe upały 😉


Dwie godziny aż? Emotikon: Zaskoczony -  no to masz bardzo małą łopatkę odśnieżającą, albo za dużo chodnika na posesji tak sobie pomyślałam ciut żartem w rzeczy samej  @Anonim  Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

@wscieklaewka, poodśnieżałabyś u Irka, u mnie i oponki by zelżały 😉


Ja chętna i to bardzo @bluesmanniak ale problem tkwi w moich kończynach górnych Emotikon: sfrustrowany grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - nie dają rady dźwigać no te one Emotikon: sfrustrowany

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Chodnika to mam nie dużo, ale na posesji wszystko wywalone pod ogrodzenie, inaczej pieski roznoszą to, 2 wjazdy do garaży, było co odrzucać, łopata do śniegu ta średnia, mam tą dużą też, ale mokry śnieg, nabawił bym się nią kontuzji, lepiej dużej odśnieżać ale bez nadwyrężania stawów i mięśni @wscieklaewka 😉

vakman008.gif


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Poczytam sobie zaraz o tej depresji bo nawet nie słyszałam o Depresji Skandynawskiej - dzięki 🙂

Mówisz @mabud73 że w Toruniu słońce hm zazdroszczę, zaraz zadzwonię do siostry do Włocławka i spytam jaka u niej pogoda 😉

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

U mnie +1 i ciągle coś leci z góry ( chyba to się zmieszało, ogólnie wstrętnie jest ) Fajnie masz bo chociaż śnieg jest biały, bo u mnie zasypali solą z piachem i zrobiła się okropna maź Emotikon: Wściekły

Gimnastyka dla zdrowotności, do tego na świeżym powietrzu - sam raj 🙂 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Anonim