Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dawno nic nie wrzucałem, ten duży to Owczarek Długowłosy "Axa", mały Jamnik Szorstkowłosy "Kapsel" 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

O, o są moi ulubieńcy 🙂 @Anonim - witaj Emotikon: Szczęśliwy gdzieś Ty się zapodziewał , i dlaczemu  zaczynasz wszystko od początku Emotikon: zakłopotany nijak nie wiem 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Są wzloty i upadki, trochę namieszało mi się, nie tylko na NO ale w życiu prywatnym @wscieklaewka 😉

Jestem znowu z wami na NO i myślę że teraz bez przygód będzie 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Przykro mi @Anonim

Wiem co to są upadki bo sama mam ich coraz więcej, aczkolwiek jeszcze walczę z nimi po" japońsku" czyli "jakotako" Emotikon: zakłopotany Mam nadzieję, że teraz będziesz miał same wzloty, czego Ci z całego serca życzę 🙂

Trwaj i bądź 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dziękuję @wscieklaewka 😉

Teraz na pewno będą tylko wzloty 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Dziękuję @wscieklaewka 😉

Teraz na pewno będą tylko wzloty 😉


@Anonim, a ja się z Tobą nie zgodzę, ponieważ dźwięczą mi w uszach słowa Haliny Kunickiej, która pięknie wyznała, iż teraz najważniejsze są szczęśliwe lądowania. Swoją połowę życia przeżyłeś i jak do pięćdziesiątki (wiek) ochoczo wlewało się w gardło pięćdziesiątki, setki oraz szklanice (musztardówy), tak teraz trzeba się umieć nimi delektować Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zdrowie nasze, w gardła wasze Emotikon: Mrugający

U nas już całkiem wiosennie z halnym...plus 14 st. C Emotikon: Język

Miłego weekendu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mało piłem trunków wyskokowych kiedyś (za młodu), teraz od Święta jakieś piwko czy 2 (to max), 50tka fakt zaliczona, zdrowie jest, u nas 10 st C 😉

Pozdrawiam i miłego weekendu @Anonim 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10919
  • 64

Pogaduchy

@Anonim, nie wiedziałem że coś takiego istniało jak "Kolejnictwo Polowe". Coś dla mnie dziwna nazwa. Źródło: https://twitter.com/WBH_2016/status/1091233320896212994

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wojciech, ja znam kolej swoich marzeń, a co wypisują, to nie moja bajka.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja też kiedyś za młodu to byłam taka filigranowa drobnica Emotikon: Mrugający a teraz to tonowa babica Emotikon: Wściekły i do tego uziemiona przez tą porę roku jestem - bulwa i paw 😞

Już było tak wiosennie, a tu łubudu i nasypało dziś wstrętnym, mokrym, ciężkim śniegiem Emotikon: Smutny i już wiem, że nijak nie zrzucę tych nabytych zimowych oponek Emotikon: zakłopotany

Tak mnie jakoś nostalgia dopadła Emotikon: Język