Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witaj @Wiktor po urlopie widzę że jesteś mega opalony.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

"Oczadział" z radości, że nas widziEmotikon: Szczęśliwy @Wiktor, pokaż Paniom swój opalony torsEmotikon: Bardzo szczęśliwy

n.PNG

I znowu z pogaduch przeniosło mnie w czasoprzestrzeń. Działaj modkuEmotikon: Szczęśliwy

Wróciłem "z kosmosu" do pogaduch po wejściu na 212 stronę i na powrót w pierwszą. Coś ewidentnie nie halo!

W.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85Też to widziałem że mamy bałagan na NO.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Ja tu dziś nic nie psułem 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

PS. Zawsze możecie to naprawić sami edytując temat odpowiedzi w pełnym trybie na kompie.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim, co się "czepiasz" Piotrka, jak On Bogu ducha winien, że jest bajzel po przegranej Niemców z Meksykiem, i że sejsmografy zarejestrowały sztuczne trzęsienie ziemi?Emotikon: Język Po meczu Brazylii ze Szwajcarami pewnie niejeden fan wyrzucił telewizorEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
PS. Zawsze możecie to naprawić sami edytując temat odpowiedzi w pełnym trybie na kompie.

Pokaż mi @Piotrekk85 jak to się robi? Bo z tego co wiem, edycja tematu to uprawnienia modów. Natomiast widząc ścieżkę tematu, czy jak to ładnie określił @Rafał (okruchy), jedynie udaje się wrócić do pogaduch małym mykiem. Nie tędy droga.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Po prostu - dodajesz normalnie wpis. A potem edytuj na właściwy temat.

2018.06.18_10h57m29s_001.png

Jeśli potem wchodzi w wątek kierując się na poprawiony wpis, okruszek powinien być poprawnie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Rafała widziałem przed chwilą w dymku powiadomień, że mi coś dał....sprawdzę, co i może być, że to Jego sprawkaEmotikon: Język


To nasza wina @Anonim

@Rafałnie mógł nadążyć za nami kiedy to sobie figlowaliśmy o tym i tamtym, raz tu a raz tam. Emotikon: Język

 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Pogaduchy

Witajcie moi drodzy 🙂

 

Człowieka nie ma tydzień, a tu w pogaduchach tyyyyyyyyyle 😉 stron do przeczytania :). Ludzie! Nawet nie wiecie jak bardzo umililiście mi lądowanie na fotelu (w pracy) Serce Szczęśliwy robot.

 

/ kilka postów - i to nawet tych sprzed kilku dni - zostało przeze mnie edytowanych. Dzięki temu w powiadomieniach i w in. tego typu obszarach nie będzie tak często dochodzić do podobnych sytuacji. Niestety na dzisiaj są one nieuniknione. Już wcześniej to sygnalizował @Piotrekk85 :). Ma to związek z przenoszonymi postami (z jednego tematu do drugiego tematu o różnych tytułach). Porada jak najbardziej przydatna Bardzo szczęśliwy robot. Dzięki Piotrekk85 🙂 /