Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Mikołaj, jest ok...nie będzie latałaEmotikon: Mrugający Ale czemu dwa dymki od Ciebie na jedną Twoją odpowiedź? Odpowiedz miEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Bo podwoiliśmy na święta Mężczyzna pokazuje język, a poważnie to sprawdzimy czemu powiadomienia postanowiły być próżne  i pokazywać się dwukrotnie. Szczęśliwy mężczyzna

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Odnośnie tego posta, już po wylogowaniu, ponownie dostałem powiadomienie. A czytałem i dałem like.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@MikołajTo ja się zastanawiam dlaczego dostałem jeszcze raz 200 punktów za zmianę zaznaczenia przez ciebie w tym temacie Problemy z pingiem ?


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

@Anonim w podanym przez Ciebie temacie nie było zmiany rozwiązania, @Mikołaj tam oznaczył po prostu Twoją odpowiedź jako rozwiązanie, stąd 200 ptk 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ciekawe, czemu @Mikołaj ubrał kask? Czyżby szlachetna paczka trafiła pod niewłaściwy adres i tylko sobie przymierzył?Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Idzie śnieg, trzeba być gotowym! Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jasne, selfie na pamiątkę...jakby ukradliEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

@Ron: co się stało z Twoim avkiem? taki geometryczny? 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Pogaduchy

@Piotrekk85, a chciałem coś odświeżyć i wczoraj wrzucałem swoje zdjęcia, ale jakoś mało fotogenicznie wychodzę i szukam jakiegoś zdjęcia swojego z twarzą Emotikon: Szczęśliwy Będziecie widzieli z kim piszecie Emotikon: Bardzo szczęśliwy