Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur, ile dutków wysupłałeś, że dostałeś przepustkę do górali?Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Panowie... wczoraj jadłem, a w zasadzie jedliśmy z żoną, przepyszną Kanię smażoną z jajkiem w panierce... rozmiar przyzwoity, na średnią patelnię. 🙂  jeszcze żyjemy, czyli była jadalna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):

Panowie... wczoraj jadłem, a w zasadzie jedliśmy z żoną, przepyszną Kanię smażoną z jajkiem w panierce... rozmiar przyzwoity, na średnią patelnię. 🙂  jeszcze żyjemy, czyli była jadalna


@Misiek62, jak dożyję do jutra, to zerwę spod swoich sosen maślaczki...żebyś nie był powodem mego ślinotokuEmotikon: Język Naliczyłem ich siedem-wystarczyEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

Panowie... wczoraj jadłem, a w zasadzie jedliśmy z żoną, przepyszną Kanię smażoną z jajkiem w panierce... rozmiar przyzwoity, na średnią patelnię. 🙂  jeszcze żyjemy, czyli była jadalna


@Misiek62, jak dożyję do jutra, to zerwę spod swoich sosen maślaczki...żebyś nie był powodem mego ślinotokuEmotikon: Język Naliczyłem ich siedem-wystarczyEmotikon: Szczęśliwy


Cześć @Anonim, ja dożyłem poniedziałku... więc 😉  chociaż w sobotę przyjmowałem płyny z % a w niedziele byłem znowu od rana na spacerze po lesie i co nieco się do domu przywiozło, więc może to mnie uratowało 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62, jak dożyję do jutra, to znowu będzie jajecznica z maślaków. Najpierw muszę kupić kurze jajaEmotikon: Szczęśliwy

sosnowe maślaki.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Za późno na edycję posta, i na próżno szukać też maślaków. @Anonim "wydarł" Matce Naturze 14 sztuk i już "pozamiatane"Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zdjęcie-0004.jpg


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Witajcie Panowie 😉 Dodam coś od siebie, oczywiście w dziedzinie grzybobrania... dzisiejsze, trzy godzinne zbiory z podtoruńskich lasów 😉 Oczywiście grzybki z jajeczkiem na boczku wciągnięte, słoiki z zalewką porobione no i sznurki z suszonymi namiętnie wiszą w całym mieszkaniu 😉 

IMG_20170919_134338.jpg

 

 

 

A tutaj moje dzisiejsze, największe znalezisko 😄

IMG_20170919_195605.jpg

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73, nieźle się obłowiłeśEmotikon: Szczęśliwy I "suszone mięsko" z dodatkiem białka ubogaci świąteczną ucztęEmotikon: Mrugający


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, latając po lesie człowiek wpada w amok i zapomina o tym, co czeka go po powrocie do domu 😛 Trzy godziny fajnego zbierania, a w domu 8 godzin segregowania, krojenia, gotowania itp, itd ...ale warto. Za kilka dni próba grzybków w zalewie, a na święta bigosik z suszonymi prawdziwkami 😉 Wyżerka na całego, a to dopiero początek urodzaju 😄
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73, mnie tego nie musisz mówić. Po ogromnym pożarze lasów, pamiętne trzy godziny powrotu duktami Puszczy Noteckiej do Drawskiego Młyna, z 20 kg młodego podgrzybka w koszu, to pikuś w porównaniu z krojeniem i nawlekaniem na nitki tego dorodnego runa leśnego. Ale fajnie się relaksuje w leśnym szumie drzew, prawda?Emotikon: Bardzo szczęśliwy