Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@crodlaynapisał(-a)

Jak więcej będzie takich nowych osób na forum, to ja będę ich witać z otwartymi ramionami - zdobyłem w końcu pierwsze rozwiązanie 😊

 

Ale nadal potrzebuję jednego do kolejnego poziomu 😞


@crodlay , miłuj bliźniego, jak siebie samego...o każdym czasie i niezależnie od miejsca Emotikon: Bardzo szczęśliwy Rozwiązania same wpadną w najmniej oczekiwanym momencie...cierpliwości Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@crodlaynapisał(-a)

Jak więcej będzie takich nowych osób na forum, to ja będę ich witać z otwartymi ramionami - zdobyłem w końcu pierwsze rozwiązanie 😊

 

Ale nadal potrzebuję jednego do kolejnego poziomu 😞


Gratulacje @crodlay - najważniejsze jest to, że pomagasz innym forumowiczom, a reszta przyjdzie sama z czasem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Pomalutku @Anonim  i @Citi2017  jak odnajdę te Wasze trele morele to hm - zobaczymy co się zadzieje 🙂 Na razie pomału dochodzę do siebie, więc trochę to potrwa - cieszcie się zawczasu Emotikon: Język


@wscieklaewka , nie znajdziesz, bo @Kinga  dała nam po uszach...chyba że się domyślisz i zostaw to dla siebie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonim 


Ciekawe coście tam naskrobali, że po uszach od @Kinga  oberwali Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  tak jak mówi @Anonim  Kinga zawstydkała  się  i po uszach ostro nam dała 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja się załamię @Anonim 😄😂 i @Citi2017 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  @Anonim  wykonywał ją 😜

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ja się załamię @Anonim 😄😂 i @Citi2017 


Gips potrzebny szybko Emotikon: Mrugający Lepiej @wscieklaewka  zrób uśmiech jak na budyniu, a nam ( @Citi2017  i ja) kisiel pocieknie z bród Emotikon: Bardzo szczęśliwy Prawda chłopaki, że po skrobance czysto?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witam wszystkich w słoneczny dzień 🙃


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

cześć @Anonim  jak tam 🙂