Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, a ja mam przed oczyma do tej pory upierdliwego faceta, okupującego non stop ławeczkę, na której można sobie posortować zakupy i je wykładać swobodnie, jak pada. Ni jak nie mogę go dzisiaj wymazać z pamięci. To efekt uboczny aktualizacjiEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  i @wscieklaewka  jak wam te aktualizacje się nie wysypały, to spok, gorzej jakby się wysypały, czasem powrót wstecz buga złapie, trzeba od nowa Windows stawiać, to sporo czasu zajmuje, na Laptopie 2 godzinki mi zjada, PC mam napakowany aplikacjami to 4 godzinki pracy, dodam że komputery mocne i ssd mają, normalnie to trwa 2x dłużej, z płyty instalacyjnej jeszcze dłużej, ja z pendrive to instaluję, czytnika płyt nie mam, bo i po co.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonim  na drugi raz nie bierz się za aktualizowanie lapcia wieczorem 🙂 Ja jak widzę że coś mam o treści zaktualizuj to zaraz go buch wyłączam power i przekładam toto do rana 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonim  aleś Ty mądry człek jest w tym temacie - szkoda, że ja tak choć trochę nie mam Emotikon: zakłopotany

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka  przecież tam można ustawić, by Windows pobierał i instalował tylko ważne aktualizacje, resztę odroczyć, ja to segreguję, ale mam Windows 10 pro, jak macie Windows 10 Home, to pozamiatane, ssa wszystko i instaluje jak wejdziecie w panel aktualizacji 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, po wysypaniu się Windowsa 7 kiedyś, to do 3:30 nad ranem siedziałem, bo był mi potrzebny do płacenia. @Anonim , najpierw zabrałem się za ustawienia i aktualizacje HP, więc tak sądzę, że na nówce zaktualizowanej raczej bug by się nie pojawił. Jak w pokerze...sprawdzam Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka  przecież tam można ustawić, by Windows pobierał i instalował tylko ważne aktualizacje, resztę odroczyć, ja to segreguję, ale mam Windows 10 pro, jak macie Windows 10 Home, to pozamiatane, ssa wszystko i instaluje jak wejdziecie w panel aktualizacji 😉


@Anonim, Home i jak czytałeś, aktualizacje na automat. Trzeba było przeklikać do pobierania.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  witam cię serdecznie i Jakim pakiecie jest dostępny ATM rozrywka ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36769
  • 1369

Pogaduchy

Nie wiem, chyba w Extra + dla nowych klientów i w różnych mixach dla starszych ofert.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie wiem, chyba w Extra + dla nowych klientów i w różnych mixach dla starszych ofert.

A co uważasz o likwidacji Trybu nocnego w mój orange 5?