Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

Do głowy by mi nie przyszło by jakkolwiek łączyć któregokolwiek operatora z preferencją płci Emotikon: LOL

Zresztą, co to znaczy większość? 51%? 75%?


@bluesmanniak, jak słyszę o propagandowych procentach, to łeb mi "urywa" z nerwów. Nieważne, czy 40 mln., czy niespełna 4 mln. Działa na wyobraźnię, lecz nijak ma się do matematyki Emotikon: Język

O ile mnie pamięć nie myli, to nawet na forum jest statystyka w formie graficznej i tam mi się wydaje, że płeć męska przeważa. Tylko starszyzny jest zdecydowanie mało. "Młodzież" Emotikon: Mrugający jest wiodącą grupą Emotikon: Szczęśliwy

@Citi2017, piszę z tego laptopa, co żeś mi polecił...przyzwyczajam się.

@Anonim, wczoraj mi zaktualizowało do 1903, kompilacja 18362.356. To najnowsza, czy daleko w tyle?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  masz nową kompilację, będzie nowsza chyba na jesień 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniaknapisał(-a)

Do głowy by mi nie przyszło by jakkolwiek łączyć któregokolwiek operatora z preferencją płci Emotikon: LOL

Zresztą, co to znaczy większość? 51%? 75%?


@bluesmanniak, jak słyszę o propagandowych procentach, to łeb mi "urywa" z nerwów. Nieważne, czy 40 mln., czy niespełna 4 mln. Działa na wyobraźnię, lecz nijak ma się do matematyki Emotikon: Język

O ile mnie pamięć nie myli, to nawet na forum jest statystyka w formie graficznej i tam mi się wydaje, że płeć męska przeważa. Tylko starszyzny jest zdecydowanie mało. "Młodzież" Emotikon: Mrugający jest wiodącą grupą Emotikon: Szczęśliwy

@Citi2017, piszę z tego laptopa, co żeś mi polecił...przyzwyczajam się.

@Anonim, wczoraj mi zaktualizowało do 1903, kompilacja 18362.356. To najnowsza, czy daleko w tyle?


Kompilacja najnowsza @Anonim 🙂 u mnie ta sama zainstalowała się 4 lipca bieżącego roku 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  masz nową kompilację, będzie nowsza chyba na jesień 😉


Ble Emotikon: Język @Anonim  wyprzedził mnie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka  i @Anonim , wieczorem się za to zabrałem i po północy się zaktualizowało. Tak to strasznie muli?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonim 

Niestety ale tak mi też muliło strasznie 😞 myślałam, że padnę - bulwa i paw Emotikon: Język

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka  i @Anonim  mi nie muli, bo zainstalowałem ją na czysty dysk, aktualizacje kompilacji prawie zawsze zamulają, podobnie jest na telefonie, jak dostałem Android Pie, to Twardy Reset zrobiłem, dopiero telefon zaczął działać jak trzeba.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, mnie do tej pory oczy pieką od krótszego snu. A myślałem, że jak nówka, to będzie śmigało jak talalaEmotikon: Zaskoczony


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonim  tyś jest obeznany w tych tematach, a ja zielona jak młoda trawka wiosną Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, mnie do tej pory oczy pieką od krótszego snu. A myślałem, że jak nówka, to będzie śmigało jak talalaEmotikon: Zaskoczony


Ja podczas pobierania tej aktualizacji tom dostała oczopląsu @Anonim Emotikon: Język