Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Pogaduchy

Ale wymagający to trochę jesteś 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Trochę z innej beczki....bez rankingu jest jakoś tak przyjemniej, luźniej.....nie macie podobnego odczucia???
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Ale wymagający to trochę jesteś 🙂

@Piotrekk85, a w jakim sensie? Jako  psycholog, dociekliwy aż do bólu upierdliwiec, czy miłośnik przestrzegania reguł savoir-vivre ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek: nie wiem czy Cię zasmucę czy ucieszę, ale niebawem Edge nie będzie już dedykowaną przeglądarką dla windows 10. Zawsze można pobrać inną - i nie mieć problemów 🙂 To nie boli, jest za darmo, w polskiej wersji językowej 🙂

@Piotrekk85 Raczej będzie  Edge bedzie aktualizowany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Pogaduchy

@Anonim: Aktualizowany będzie. Ale nie będzie przeglądarką #1 dla Windows 10.

@Anonim: jak osoba dociekliwa i "ciekawa" technologii - w pozytywnym sensie 🙂

@Anonim: masz rację.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, ciekawość jest cechą pożądaną w wielu obszarach. W przypadku nowych technologii jest to u mnie raczej postawa zachowawcza. Panicznie boję się "poparzenia". Jako ciekawostkę, a może jest to dla mnie przestrogą, podam "wysypanie się" systemu Windows 7 z jakimś trojanem w tle. Jak to, na poszczególnych etapach, się wydało, to strach miał wielkie oczy. To był cud, że nie mając pojęcia, wyciągnąłem wszystkie dostępne C-D z zestawu zakupowego i po kilku godzinach walki, sam wklepałem system z kluczem od nowa. To mnie nauczyło pokory, bo nie miałem znikąd pomocy. Tutaj wiem, że mogę na Was polegać. Czemu wcześniej nie wiedziałem o istnieniu takiej grupy wsparcia? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Pogaduchy

Na starym forum bywało różnie... a nowe forum czyli Nasz Orange jeszcze w wieku niemowlęcym 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Z tego, co dotąd poczytałem, "stare wygi" nie wykruszyły się Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Pogaduchy

Oj ja jeszcze pamiętam stare dzieje na https://www.forumorange.net/ (choć tam "mało" się udzielałem - pracowałem wtedy dla konkurencji i mam inny nick, ale łatwo znaleźć jaki od imienia). JarKen czasem jest na blogu Orange w komentarzach, ale jakby zebrać "starą gwardię".... To już niebawem będzie z 8 lat przynajmniej dla mnie...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Oj ja jeszcze pamiętam stare dzieje na https://www.forumorange.net/ (choć tam "mało" się udzielałem - pracowałem wtedy dla konkurencji i mam inny nick, ale łatwo znaleźć jaki od imienia). JarKen czasem jest na blogu Orange w komentarzach, ale jakby zebrać "starą gwardię".... To już niebawem będzie z 8 lat przynajmniej dla mnie...

 @Piotrekk85 Nawet nie wiedziałem że jest taki coś na  Forum 🙂 
zaraz  zarejestruje się 🙂
Dzięki 🙂