Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Pogaduchy

Mówi się, żeby wygrać, trzeba grać, a ja nie gram, bo i tak nie wygram 😆


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  ja nie gram bo zawsze  przegrywa  ja taki Piech od urodzenia  mam 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Można przy takiej kumulacji, choćby na chybił trafił wysłać, szansa nikła ale jest, szczęściu trzeba pomóc, bez systemu w Lotto zgarnąłem sporo czwórek i jeszcze więcej trójek 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  ja nie gram bo zawsze  przegrywa  ja taki Piech od urodzenia  mam 😄


Jak będziesz tak myśleć, to pecha będziesz przyciągać, trzeba myśleć pozytywnie, doła wtedy też nie będziesz mieć 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  ja nie gram bo zawsze  przegrywa  ja taki Piech od urodzenia  mam 😄


Jak będziesz tak myśleć, to pecha będziesz przyciągać, trzeba myśleć pozytywnie, doła wtedy też nie będziesz mieć 😉


E tam ja to piechowiec  starałem się  kiedyś  go pozbyć  ale nie da rady dla tego nie gram nie liczę na nic bo wiem że taki mój los 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  napiszę tyle, młody jesteś nic jeszcze konkretnego nie przeżyłeś, jakby ci śmieć w oczy zajrzała, tobyś inaczej myślał, ja sporo przeżyłem i 2 razy mnie po poważnym wypadku składali, doła miałem ale sobie poradziłem, ba rehabilitacja była długa i bolesna, ale nie uważam że pecha miałem czy mam, tak po prostu jest w życiu, raz na górze a raz na dole.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  ale ja serio nigdy nie miałem  nic dobrego w życiu tyle co pracuję  i żyje a szczęście nigdy mnie nie spotkało nie rozpieszczało 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  kilka wad masz, te widzę na forum (gaduła i trochę niechlujnie piszesz), ale pecha to nie masz, to siła sugestii, sam sobie to wmawiasz i szukasz potwierdzenia w realu, przestań a będzie ok 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

Eh pechowy  to  teraz jestem jeszcze    niechluj  dzięki 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32378
  • 36488
  • 1369

Pogaduchy

Stop! To pogaduchy na luźne tematy 🙂

Wyjaśnijcie sobie sprawy na priv.