Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wiktor, pozytywnie nastawiamy Twoje kubki smakowe i wszelakie zmysły na marsz...ale do kuchniEmotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ojojoj  ja słyszę jakiegoś " marsza " ale nie wiedziałam, że to Twoje kiszki tak głośno grają Emotikon: LOL @Wiktor

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja dzisiaj z marszu poprzez ePUAP napisałem do UODO, bo Pani z wielkim tupetem powiedziała, żebym zrobił to szybko. Ale najpierw poprosiłem o usunięcie z bazy mojego numeru i następnie zablokowałem "marketingowy" numer. Co za plaga egipska po wejściu przepisów RODO? Przecież operator ma moje zakazy i nic nie można z tym fantem zrobić? Pożyjemy, zobaczymy, czy dostanę info z UODO.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pojawił mi się @Remi i kurska ślepota nie dostrzegła jeszcze na foci tego zacnego Gościa. Ktoś, coś???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36323
  • 1367

Pogaduchy

@Remi był tylko na początku. Na zdjęciu go nie ma.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy

Niestety Piątek mamy tzw dema mojego innego projektu 🙂 i ciężko się rozdwoic ale stwierdziłem że nadrobię wieczorem 🙂


@Anonim napisał(-a)

Pojawił mi się @Remi i kurska ślepota nie dostrzegła jeszcze na foci tego zacnego Gościa. Ktoś, coś???


 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, spójrz jeszcze raz na ząbki @Aśka_MEmotikon: Mrugający Bo uśmiecha się do nas, ale nie chce zdradzić, w którym miejscu stoi na grupowymEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, spójrz jeszcze raz na ząbki @Aśka_MEmotikon: Mrugający Bo uśmiecha się do nas, ale nie chce zdradzić, w którym miejscu stoi na grupowymEmotikon: Szczęśliwy


@Aśka_Mjeszcze śpi i nie budź jej @Anonim - a co Ty znowu z tym staniem  na grupowym Emotikon: zakłopotany ( co się wczoraj porobiło na tej integracji to ja nie wiem, ale bardzo chcę wiedzieć )

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, spać...to ja zaraz idę...znaczy się na sjestę poobiednią. @Aśka_M była na "parterze" forum i pewnie dochodzi do formy po integracji....zniknęła mi z pola widzenia. A co miałoby się dziać na zlocie? Wszyscy ładnie pozowali, tylko jeden wstydliwy się schowałEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

A ja zapomniałam o obiedzie Emotikon: Wściekły i dopiero się za niego biorę. Idź drzemać i wiąż sadełko 🙂