Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wrzucę filmik ale jak na razie tylko mp3 mam ze szczekania i warczenia, skromne bo jak widzi telefon to mało szczeka i warczy @Misiek62, krótki filmik z dziś mam ale bez szczekania > ulubiony trawnik .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17867
  • 186

Pogaduchy

Super psiaki @Anonim

 

Ja tak bez opamiętania dokumentuję moje wnusie, zdjęcia, filmiki -  wszystko telefonem, bo tak wygodniej.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ten duży teraz się mocno leni, kłaki wprost garściami można rwać, szczotkuję i szczotkuję a końca nie widać, cóż długowłosy owczarek to fajnie wygląda ale pielęgnacja to masakra, tak na marginesie te dychanie to od dużego, upał mocno mu w kość się daje, trzeba by go na lato wygolić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36742
  • 1369
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 co można myśleć, przekaz jasny, można było lepiej tą reklamówkę nakręcić, efekt byłby podobny, może i lepszy odbiór, a mniej kontrowersji byłoby.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonimjakiego masz słodkiego jamniczka o pięknym głosie 🙂

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Ten duży teraz się mocno leni, kłaki wprost garściami można rwać, szczotkuję i szczotkuję a końca nie widać, cóż długowłosy owczarek to fajnie wygląda ale pielęgnacja to masakra, tak na marginesie te dychanie to od dużego, upał mocno mu w kość się daje, trzeba by go na lato wygolić.


On tak specjalnie się leni ponieważ uwielbia jak się go szczotkuje 🙂 Pięknej maści jest Twój owczarek 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Kto idzie ze mną na lody?Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@AnonimA gdzie zbiórka ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Emotikon: LOL

Właśnie się delektuję na siedząco 🙂 porcja jak dla mnie wystarczająco kusząca w sam raz 😉

Smacznego @Anonim