Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dokładnie tak zamierzam 🙂 😜 Pozdrawiam.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Dobre sobie :smileyvery-happy @Artur Dlaczego wysyłany jest link do starego forum?

 

  

Screenshot_2017-01-19-18-19-56.jpg

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Pogaduchy

ten adres kieruje do nasz orange (przynajmniej u mnie)

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

...a to ci bestia 🙂 faktycznie...do głowy by mi nie przyszło. Co prawda po wejściu w linka telefon trochę musiał "pomielić" zanim się zdecydował w które forum wejść, ale poleciał do nasz orange...Nie było tematu 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Pogaduchy

Poza tym ktoś obiecał rangi za stare forum, ale temacik umarł...

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Jak to "umarł"? Widziałeś gdzieś trupa, @Piotrekk85? ;D Ja też już nie mogę się doczekać, ale zarówno nowe poziomy, rangi jaki i odznaczenia za osiągnięcia (w tym dla Starej Gwardii) pojawią się w I kwartale, mamy nadzieję, że już w lutym. Chyba pisałem o tym w Orange Heroes? 🙂

 

@mabud73, dzięki za info o SMS! Musieliśmy go przegapić podczas aktualizacji materiałów 😕 Rzeczywiście stary adres przekierowuje do Nasz Orange, ale zmienimy go na www.orange.pl/naszorange 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Pogaduchy

Sęk w tym, że to zgody są dobrowolne.
Nikt do nich nie zmusza.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Sęk w tym że gubimy sens dyskusji. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36252
  • 1366

Pogaduchy

Temat dotyczy pogaduch, więc nie wiem po co w tym miejscu go poruszono. Dla mnie po prostu absurdalne jest twierdzenie, że ktoś kogokolwiek zmusza do zgód. Ja po prostu nie korzystam z ofert gdzie jest różnica w cenie między udzieleniem zgody a nie (dlatego komórki na abonament nie mam w Orange). Każdy ma wybór. Poza tym za zgody co podałeś na screenie nie ma też żadnej zniżki nawet i na komórkach.

Zgoda za którą dostaje się rabat w wybranych ofertach to:

2017.01.22_12h13m02s_001.png


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Piotrekk85, a Ty nadal swoje, z uporem dziecka...mam Ci przyznać oficjalnie rację że w stacjonarnym nikt nikogo do niczego nie zmusza? Proszę..."Poprawiam swoją wypowiedź:;Zgody wydawane są dobrowolnie, w umowach stacjonarnych nie obowiązują z tego tytułu żadne zniżki i przepraszam że zmusiłem @Piotrekk85 do korekty mojej pomyłki"



Piotrekk85 napisał(-a):

Temat dotyczy pogaduch, więc nie wiem po co w tym miejscu go poruszono. 



Widocznie kolega @xzibi, jak wielu użytkowników miał problem z utworzeniem odrębnego tematu...tu ukłon w stronę @Artur i reszty Zespołu Nasz Orange o szybszą reorganizację związaną z przejściem przez przewodnik Zasad na NO podczas rejestracji

 

 

Raz już napisałem, więc powtórzę: czytaj czasami miedzy wierszami oraz ze zrozumieniem i zwróć uwagę na sens i podstawy dyskusji...przy rozmowach z Tobą, często, gęsto takowe lądują w polu, odchodząc od sedna problemu. Kolega @xzibi ma problem z ofertą-widmo i dylemat skad jego dane u kogoś kto wprowadził go w błąd a my tu o zasadach i formie udzielania zgód...gdzie tu logika? Nie widzę jej...Miłego dnia.



Piotrekk85 napisał(-a):

 Poza tym za zgody co podałeś na screenie nie ma też żadnej zniżki nawet i na komórkach.


Screen podałem jako przykład, tak ciężko to zrozumieć? Poza tym zniżki za zgody na komórkach na abonament istnieją ...

 

zgody2.jpg

 

 

skończmy juz temat... @Piotrekk85...proszę, nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji...