Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@crodlaynapisał(-a)

Witam witam i o zdrowie pytam Emotikon: Mrugający


@crodlay  witam i o to samo pytam. U mnie po japońsku, czyli jako tako Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@crodlaywitaj 35 powiadomień wow @Anonim  NO raczej mnie nie polubiło bo jestem czasem marudny itp. 🙂 po za tym wczoraj  im dziewczyny  podrywałem z @Anonim  to raczej weseli nie są 😄

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017tu są "Pogaduchy", można pisać na luzie, nikt się nie obrazi, byle umiar zachować 🙃


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  ja to wiem próbuje załogę wyciągnąć do rozmowy bo kitrają się i nas obserwują  i się śmieją pewno 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , widziałeś, jak szybko się @Rafał  zjawił, jak napisałeś, że nas ...? Musisz używać częściej tego "argumentu". Jak jest słabo, to się nie wtrącają Emotikon: Mrugający

@Adept , co się czaisz? Powiedz, że u Ciebie mocno sypie, bo obserwuję nick Twój i ciągle pada śnieg Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy

Dzień dobry wszystkim Emotikon: Szczęśliwy Często obserwuję to forum, więc mam zamiar zacząć począwszy od dziś udzielać się na tym forum Emotikon: LOL Tylko szkoda że Piotrek odchodzi, Pisałem z nim na privie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Cześć @livr , z tym nickiem podbijesz serducha Emotikon: Bardzo szczęśliwy Miło, że odkrywają się kolejni forumowicze Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 763
  • 2

Pogaduchy

@Piotrekk85 Ponuro tu będzie bez Ciebie 😞


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Pogaduchy


@Adept , co się czaisz? Powiedz, że u Ciebie mocno sypie, bo obserwuję nick Twój i ciągle pada śnieg Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim  to pamiątka z czasów gdy @Artur był tu wodzem... nie chcę zgubić avatara, więc nie zmieniam, za rzadko tu zaglądam, żeby się przejmować.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@irek6311 @Anonim  znów smutno bo wspominają @Piotrekk85 eh 😞