Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36341
  • 1368

Pogaduchy

A pod jakim kątem pytasz?

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Ogólnie.Czym się różni ranga Herosa od Przyjaciela ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36341
  • 1368

Pogaduchy

Do grona przyjaciół trafiają osoby, które kiedyś były Herosami lub członkami Zespołu Nasz Orange.
https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Witamy_w_nasz_orange/page/1/thread-id/...

Przyjaciele mają dostęp do ukrytej grupy - a co tam się dzieje - niech pozostanie tajemnicą 🙂

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

@Piotrekk85 

 

Może już niedługo 🙂😋.

 

Przyjdzie na to czas na to czas na to czas 🙂🙂.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15969
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85ja i tak nie poznam tej tajemnicy Herosów  🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg , spróbowałem Twoją wiedzę "skubikować" i porównać z tym, co jeden gościu w YT na filmiku przedstawiał. Fakt, ma forsy jak lodu i pewnie tęgą głowę w liczeniu. Mnie tyle by to nie kosztowało, ale nigdzie nie wspominał o myciu paneli. Z kolei te, co wytwarzają tylko termę, to w zimie słoneczko operuje słabiej i wspomaganie byłoby zapewne wskazane. Gdyby jednak energetyka chciała pazernie nas, czyli prosumentów wydoić przy fotowoltaice, to jaki jest sens ładować się w taki interes? Chyba że państwo narzuci reguły gry, jak przy podwyżkach cen energii. Nie wiem, czemu mi odradzasz miarkownik, jak ja go wyrzuciłem. Komputerek ustawiam na 60 lub ciut więcej stopni i nawiew na minimalnej wartości. Qrcze, oby nie postawili nas przed takim scenariuszem jak w Krakowie. Ponoć jednego już przymknęli za złamanie zakazu. @Jozefg , funkcjonuje jeszcze w świadomości ludzi takie przekonanie, że jak się sam nie sparzy, a ja się sparzyłem, to niech się sam pobuja. Zamiast doradzić, by nie popełnić swojego błędu.

Wiele filmików w YT jest och, ach, dlatego wymiana poglądów "na żywo" tutaj, wiele by wniosła. Za Twoje info serdecznie dziękuję...także @Misiek62  oraz @Anonim Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32342
  • 36341
  • 1368

Pogaduchy

@Citi2017: a ile masz upomnień lub uświadomień które rozdaje @Kinga? 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15969
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  ty heros to chyba wiesz ja nie wiem kompletnie ale na pewno nie kwalifikuje się nie jestem ideałem prędzej @ketrasaArtur on jest ideał bez marudny    🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , przesadzasz. Lubisz podowcipkować i czasem fajnie podpuścić kogoś. Wiedzę masz, a charakter nie ma nic do rzeczy, bo nie kopiesz i nie gryziesz, tylko czasem pomarudzisz. A kto nie ma gorszych dni? Nie patrz na @ketrasaArtur , bo wcale z niego nie jest taki "aniołek", jak Ci się wydaje Emotikon: Mrugający Trzeba czytać pomiędzy wierszami Emotikon: Szczęśliwy Tak że wiesz, ten tego...trzymaj fason kolego, a dostąpisz do "skarbca" onego Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15969
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  miałem z tobą nie dogadanie pisali siły wyże do mnie i to mnie dyskwalifikuje 🙂