Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18442
  • 52723
  • 710

Pogaduchy

@matt_cobosca kurcze, następny o zespole muzycznym. Tu chodzi o największych wynalazców elektryczności Emotikon: Bardzo szczęśliwy To taki był zamiar. Zespół muzyczny tylko nazwę ściągnął. Czasami słucham sobie AC/DC Emotikon: Mrugający

 

Dzięki, dłuższy czas szukałem fajnego awataka, i bardzo mi się podoba awatarek @spiro, al chciałem, żeby był deko inny, dlatego z Teslą dodany jest Edison. Fotka jest również umieszczona na grze planszowej, a ponieważ byłem w sobotę na planszówkach na narodowym, to od razu mi wpadło w oko Emotikon: Mrugający


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Pogaduchy

no dobra @ketrasaArtur teraz dostrzegłem twarz tesli po lewej a po prawej edisona nie rozpoznałem    🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18442
  • 52723
  • 710

Pogaduchy

@matt_cobosca tak, wiekowych ludzi się nie rozpoznaje. Zresztą Tesla to zapomniany wynalazca, a przecież on wynalazł XXI wiek i w dodatku pod koniec swojego życia w jednym z wywiadów zapowiedział smartfony. Nie wiedział jak się będzie nazywało najpopularniejsze obecnie urządzonko, więc je opisał: "Bedziemy niedługo rozmawiali przez urządzenie, na którym można będzie również oglądać obrazki i je wysyłać" Czy jakoś tak Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@Wiktor mi powitanie również się podoba, ale trzeba też poznać bardziej nieprzyjemne jak na przykład "dzban". Siostrzenica mojego kolegi tak powiedziała podczas pomyłki w rozgrywce gier planszowych. Zapadłą niestety niezręczna cisza Emotikon: Mrugający Dopiero później nastąpiło wyjaśnienie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Pogaduchy

@ketrasaArtur za moich czasów to na głupkowych jak w owych czasach wołało się nie dzban a kierpc jak góralski pantofel 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , chociażby ja. Mikołajowe przelewy poszły, chociaż mogłem na smartfonie.

@andrzej1441 , Tobie się fajnie mówi "staruszku", jak wiesz co i jak. Ja się dygam eksperymentować bez fachowej wiedzy. Trzeba też trafić na porządnego fachowca, który ma w jednym paluszku rozkładanie, dzielenie i składanie. Ja dałem paprokowi do serwisu komputerowego i za pierwszym razem nie odpiął porządnie dysku, narażając mnie na dodatkowo utracony czas. A czas to pieniądz.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

Pogaduchy

Witam wszystkich po pracy co u was i gdzie jest Piotrek 🤓


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18442
  • 52723
  • 710

Pogaduchy

Witaj @Citi2017 . U mnie chłodno i jeszcze jadę na usterkę, a po niej do domku nareszcie. Później jeszcze zmiana na zimowe kapcie i upragniony odpoczynek Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArturzamiast czekać na mechanika do poniedziałku to ciebie mogłem ściągnąć do naprawy tego układu bo szybko ci idą te usterki 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18442
  • 52723
  • 710

Pogaduchy

Dziś nie wyrobię się. Musiałby ostro gnać, żeby obrócić w te i nazad i usunąć usterkę. A jutro na 7-dmą do pracy Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

Pogaduchy

musiał byś tłoki  powykręcać i uszczelnić  to robota na kilka dobrych godzin 😄 nie opłacało by ci  się 😄