Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18481
  • 52909
  • 716

Pogaduchy

Ja też idę już spać. Dobranoc @Citi2017 @Piotrekk85 @Anonim 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  może w przyszłym roku, tam podskoczę, zapowiada się ciekawie, wykopaliska mnie ciekawią, ale mało czasu mam na takie atrakcje.

 

To ... Dobrej nocy wszystkim 😳

Ja też znikam,  na TV trochę popatrzę i też idę spać 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18481
  • 52909
  • 716

Pogaduchy

@Anonim Ja też, dlatego wyjazd tylko na weekend + może jeszcze z jeden dzień. Całego tygodnia nigdy nie byłem. Dzieciaki też by się chyba szybko znudziły. W takim razie miło będzie się spotkać w Biskupinie. Tylko termin ustalić przed wyjazdem Emotikon: Mrugający

Moja żona jest fanką takich zlotów, jak i walk rycerskich. W moje okolicy takie pokazy co roku odbywają się w: Liw, Drohiczyn, Biała Podlaska, Tykocin, w tej chwili nie pamiętam wszystkich, ale sporo jest tego.

W tym roku też wybraliśmy się na Grunwald. Jednodniowy wypad. Trzy godziny jazdy i na miejscu,

 

Z ciekawych a mało znanych miejsc, to polecam jeszcze polskich Tatarów w  Kruszynianach. Emotikon: Mrugający

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Bartłomiejnapisał(-a)

Witam wszystkich.

 

Zapowiada się pięknie pochmurny dzionek, obecnie warunki drogowe w niemal całej Polsce są dobre - przypominam o zmianie opon na zimowe - najwyższa pora dla tych, którzy odkładali na ostatnią chwilę Szczęśliwa kobieta

 

Temperatura od -1 na krańcach podkarpacia po 6 stopni w zachodniopomorskim. W rejonie Suwałk mamy 0 stopni i przelotne opady deszczu - zachowajcie ostrożność - może być ciut ślisko. Polska centralna od 1 do 4 stopni - chłodno i przyjemnie.

 

Zamglenia ograniczające widoczność do~100 metrów - pamiętajcie o rozważnym korzystaniu ze świateł przeciwmgłowych - ich nadużywanie w "błędnej" ocenie warunków - może skutkować 2pkt + 100 PLN mandatu karnego.

 

Biomet neutralny dla niemalże całej Polski.

 

Dobrego dnia i nowych inspiracji Szczęśliwa kobieta


Łoj Emotikon: Bardzo szczęśliwy  jaki ten pogodynka jest dokładny i przystojny ( się potarzam, ale nic to ) Emotikon: Język

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18481
  • 52909
  • 716

Pogaduchy

Witam wszystkich i zbieram się do pracy Emotikon: Mrugający

 

Więc @wscieklaewka trzeba dziś również @Bartłomiej poprosić o przedstawienie pogody. Nasza pogodynka się wciągnie, to za chwile i dla całej Europy pogodę przedstawi Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15973
  • 84

Pogaduchy

Witam wszystkich dziś  @Bartłomiej pogodynka zapomniał nam przedstawić pogodę 😜 


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Pogaduchy

Dzisiaj Bartka nie ma 😞 Powiem tyle: Na południu zimno Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Dziwne... bo na północy ciepło. Oczywiście wszystko jest względne 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15973
  • 84

Pogaduchy

@Wojciech  przejmuj pogodynkę 😜