Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Misiek62napisał(-a)

Jasne @Citi2017  Irek to młodziak, bo młodszy ode mnie.... Burebuska i Józefa ( @Jozefg


To fakt, nadal czuję się młody, czasem pomarudzę o swoim wieku, ale taki już jestem 😉

@Mariusz  wpadaj częściej 😉

Dziękuję za życzenia wszystkim... Idę spać 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18674
  • 53474
  • 728

Pogaduchy

Szkoda, ze już pół godziny po Twoich urodzinach Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Szkoda, ze już pół godziny po Twoich urodzinach Emotikon: Mrugający


Miałem wyjazd jeszcze i tak wyszło niestety, nawet Laptopa nie zgasiłem, mógł z wami porozmawiać...  chyba tylko was czytał 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18674
  • 53474
  • 728

Pogaduchy

Ja miałem godzinę temu zbierać się do domu, ale jakoś mi się sprawa przeciąga, albo jestem za bardzo leniwy, żeby się ruszać.

No cóż, trzeba się chyba zmobilizować. Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Znikam już, bo jutro będę na pół przytomny w pracy. Dobranoc wszystkim 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18674
  • 53474
  • 728

Pogaduchy

@Anonim dobranoc, spokojnych snów Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Mariusznapisał(-a)

@wscieklaewka , postaram się lepiej gospodarować czasem Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Serce @Mariusz - po prostu brak tu Ciebie daje się we znaki Emotikon: Smutny i trudno jest pogodzić się z tym.

Nie zapomnę nigdy świetnego Starego Forum ( tam nikt nie ścigał się w rywalizacji o tytuły etc. Emotikon: Bardzo szczęśliwy )

Tu, na Nowym Forum również wielu użytkownikom potrafiłeś pomóc w problemach, i w prosty sposób naprowadzić na rozwiązanie Emotikon: Szczęśliwy

Więc ja oczekuję, że rychło wygospodarujesz ciut tego cennego czasu i powrócisz na wciąż Serce

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

Witam wszystkich w poranek zimny mglisty ledwo wstałem niech cię mi się nic ale na siłę do pracy zbieram się 😜


Zespół Nasz Orange
  • 1055
  • 8608
  • 53

Pogaduchy

Witam wszystkich.

 

Zapowiada się pięknie pochmurny dzionek, obecnie warunki drogowe w niemal całej Polsce są dobre - przypominam o zmianie opon na zimowe - najwyższa pora dla tych, którzy odkładali na ostatnią chwilę Szczęśliwa kobieta

 

Temperatura od -1 na krańcach podkarpacia po 6 stopni w zachodniopomorskim. W rejonie Suwałk mamy 0 stopni i przelotne opady deszczu - zachowajcie ostrożność - może być ciut ślisko. Polska centralna od 1 do 4 stopni - chłodno i przyjemnie.

 

Zamglenia ograniczające widoczność do~100 metrów - pamiętajcie o rozważnym korzystaniu ze świateł przeciwmgłowych - ich nadużywanie w "błędnej" ocenie warunków - może skutkować 2pkt + 100 PLN mandatu karnego.

 

Biomet neutralny dla niemalże całej Polski.

 

Dobrego dnia i nowych inspiracji Szczęśliwa kobieta


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18674
  • 53474
  • 728

Pogaduchy

Witam wszystkich Emotikon: Mrugający

Pogodynka @Bartłomiej przedstawił pogodę na dziś, to  ja dorzucę informację o utrudnieniach w ruchu.

Obwodnica Kocka trasa Lublin - Białystok wypadek dwóch ciężarówek. Na miejscu policja kieruje ruchem. Jest wahadełko.

 

Pewnie któryś się we mgle zagapił, albo za mocno do osi jezdni zbliżył. Tam jest okropnie wąsko jak na expresówkę.