Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  rozumiem  ale Era czy mobile to ta sama banda co mojego tatę prawię do głódówki nie zmusiła bo jakieś opłaty co miejsca nie miało 😛 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  byłem 10 lat w Era GSM i połowa rodziny też, nikt nie narzekał, było fajnie, nie pisz proszę że Era GSM to to samo co T-Mobile, bo to nieprawda jest, inna sprawa że problemy zdarzają się u każdego operatora, nie można uogólniać i skreślać takowego czy pisać o nim żle, ja przykładowo przed Era GSM... miałem Plusa, trochę mnie obskubali, ale po bojach z nimi, wszystko odzyskałem i obojętnie usposobiony do nich, przeszedłem do Era GSM.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Witam Emotikon: Szczęśliwy Trochę rozrywki po sjeście zażyłem, więc sobie teraz czytam, o czym rozprawiacie. Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2019 do śmiechu mą przeponę pobudziła Emotikon: Bardzo szczęśliwy Polecam oderwać się od codzienności Emotikon: Bardzo szczęśliwy I nie myślcie ciągle o jedzeniu głodomory Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18579
  • 53188
  • 720

Pogaduchy

@Anonim to nie takie proste. Jakoś co chwila organizm się dopomina, żeby go czymś smacznym napełnić. Duży brzuszek, to jeszcze pół biedy, ale te mniejsze już nie odpuszczą Emotikon: Mrugający

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur , ja mam zalecenie 5 razy dziennie z umiarem, ale ograniczam się do tradycyjnych trzech posiłków. Brzuszek nie ma nic do tego...kwestia nawyków Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  mam pytanko znasz jakiś smartwatch do 100 zł dobry ? tylko nie manty


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Pogaduchy

To ma być pełen zegarek czy może być opaska typu smartband?
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85  mam pytanko znasz jakiś smartwatch do 100 zł dobry ? tylko nie manty


Mam Xiaomi Mi Band 3 i polecam 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
To ma być pełen zegarek czy może być opaska typu smartband?


Pełen 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

Pogaduchy

To ja nie polecę Ci nic do 100 zł. W tej cenie znajdziesz tylko opaski. Ew zabawki dla dzieci bez normalnych funkcji. Smartwatch to zwykle od 500 zł w górę.

A z opasek - to jakbyś był w Olsztynie mogę Ci dać "pomarańczową" wersję Mi Band 2 (not for sale), tylko musiałbyś sobie osłonkę kupić. Ew mi band 3 lub 4 w promocji można znaleźć. Sam ostatnio używam mi band 4.