Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Pogaduchy

@Anonimteż wychodzę z takiego założenia że każdy zawód jest ważny i żadna praca nie hańbi. Sam spotykam się z kpinami i docinkami z uwagi na to czym ja się zajmuję z pewnych względów ale mam to poniżej kości ogonowej 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  co tam o twoich stworków bo o dawna o nich nic nie mówisz aż zaczynamy myśleć że co no wiesz 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

No witaj "ratowniku automatyki" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Z opowieści bliskiej mi osoby wiem, ile wymaga pracy utrzymanie reżimu technologicznego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  co tam o twoich stworków bo o dawna o nich nic nie mówisz aż zaczynamy myśleć że co no wiesz 😄


Pieski mają się dobrze, psocą na placu, zaraz się nimi zajmę 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

Pogaduchy

@ketrasaArturjestem pielęgniarzem na kardiologii.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18718
  • 53604
  • 734

Pogaduchy

Witaj @Anonim w tą piękną słoneczną pogodę Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@matt_cobosca , tak się zastanawiam, czy Ty masz prawko kierowania wózkami na oddziale? Bo ja wiele razy korzystałem z pomocy w sytuacjach zdrowotnych i przeważnie mężczyźni mi towarzyszyli. Pytam dlatego, bo w gąszczu korytarzy szpitalnych ja się gubiłem, a Oni bezbłędnie zawozili, gdzie trzeba. Znaków drogowych zero...pomyliłeś się kiedy? Nie przyjmij tego jako drwiny, tylko element "luźnej gumy" Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18718
  • 53604
  • 734

Pogaduchy

Zawody lekarza i mechanika mają bardzo wiele wspólnego.

 

Poniżej dowód:

 

 

Mechanik samochodowy spotyka znajomego lekarza kardiologa w warsztacie samochodowym. Woła go na stanowisko naprawy samochodu, podnosi maskę i pokazuje lekarzowi:

- Proszę spojrzeć Panie Doktorze, silnik, serce samochodu. Właśnie naprawiłem

Cyk przekręca kluczyk w stacyjce, silnik odpala i mówi dalej do lekarza:

- Idealna praca silnika po naprawie, tu wymienione, tu dokręcone itp. 

I dalej dodaje:

- Obaj pracujemy na sercach, ja samochodowym, Pan na sercach ludzkich. Czemu wiec Pan Doktor tyle zarabia a ja mizerny grosz?

Lekarza tak stoi, duma i po chwili odpowiada do mechanika:

- Spróbuj więc dokonać naprawy serca samochodu przy odpalonym silniku ......

 

 

 

P. S. 

Lekarz przecież podczas operacji nie wyłączy serca ludzkiego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  no to dobrze jak psocą 😄 Artur jak tam co teraz naprawiasz 😄 @matt_cobosca  jesteś pielęgniarzem i teraz nam mówisz to naszego kolegę @Piotrekk85   bierze grypa to co mu polecasz lecz go 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18718
  • 53604
  • 734

Pogaduchy

Kompletuję programy do Twido i Zelio żeby kopię zapasową przenieść na kolejny komputer Emotikon: Mrugający