Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Pogaduchy

Szczerze powiedziawszy, mi też po Piotrku łezka się kręci, ale to Jego decyzja, a życie toczy się dalej.

Jak zapowiedział swoją mniejszą aktywność na NO, to jakoś pusto się zrobiło.

Liczę że jednak zmieni zdanie i będzie dalej GIT Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy

Artur Piotruś jest uparciuszek   😐i jego przekonać to chyba można tylko po przez harakiri 😛

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

Artur Piotruś jest uparciuszek   😐i jego przekonać to chyba można tylko po przez harakiri 😛


@Citi2017 , po harakiri po Piotrusiu. Nie zadawaj chłopakowi dodatkowych cierpień . Już i tak cierpi, że chce ograniczyć swoje pisanie...to Jego mylące nas "tropy"...wróci prędzej, niż się spodziewacie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Pogaduchy

@Anonim też tak myślę, że Piotrek nam wróci. Może nas zaskoczyć, jak wróci pod innym loginem. (to tylko moje przypuszczenia i czytanie między wierszami)

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , Ty masz alergię na moje wypocinki, czy czytałeś mailowo? Emotikon: Mrugający To jak to widzisz, żebym Ci polewał i latał po "prowiant"? Emotikon: Mrugający

Spojrzałem przed chwilką z ciekawości.

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim też tak myślę, że Piotrek nam wróci. Może nas zaskoczyć, jak wróci pod innym loginem. (to tylko moje przypuszczenia i czytanie między wierszami)


@ketrasaArtur , ma swoją markę i prędzej grafikę avatara zmieni Emotikon: Szczęśliwy