Pogaduchy 4.0


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 641
  • 3424
  • 9

Pogaduchy 4.0

Podwyżka, ale za to więcej GB.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2242
  • 10141
  • 72

Pogaduchy 4.0

Czyli trzymają się mocno trendu "więcej za więcej".


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 641
  • 3424
  • 9

Pogaduchy 4.0

Można tak powiedzieć


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 762
  • 4203
  • 31

Pogaduchy 4.0


@Glutnapisał(-a)

Czyli trzymają się mocno trendu "więcej za więcej".


To może działać w przypadku najwyższych taryf, a jeśli ktoś szuka i znalazł taryfę najtańszą to też nie jest dla niego kompromisem otrzymanie więcej za więcej. A tutaj to nic innego jak próba sprzedania podwyżki w ładnym opakowaniu 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2242
  • 10141
  • 72

Pogaduchy 4.0

Niestety wszędzie tylko podwyżki ☹️


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 667
  • 0

Pogaduchy 4.0

Szkoda..., ten mechanizm dzienny/miesięczny to było coś co wyróżniało i odróżniało nju od innych operatorów.

 

Cóż, ziemniak promuje frytki...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3632
  • 9501
  • 161

Pogaduchy 4.0

Jak to jest prawdziwy nolimit, a nie tylko na papierze, to i tak jest bardzo tanio 😉 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 667
  • 0

Pogaduchy 4.0

@Ron, nie rozczarowałem się, wręcz czekałem na twój komentarz 😅 .


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 4010
  • 19001
  • 96

Pogaduchy 4.0

Długi weekend zacząć czas  🙂


Zespół Nasz Orange
  • 676
  • 8359
  • 41

Pogaduchy 4.0

O tak, nareszcie 😊