Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 259
  • 1097
  • 0

IPTV co nowego ?

@pirenej @bluesmanniaki to co napisałem to jest jeden z przykładów można jak chcecie to i podać że sama rozmowa też by wystarczyła jak ktoś przyjdzie do takiej osoby, zamiast tv książek muzyki radia czy tych szach. To jest wybór wyłącznie tej osoby co wybierze i z czego będzie bardziej zadowolona.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 264
  • 1662
  • 0

IPTV co nowego ?

@Luki555odniosłem się do twego stwierdzenia "zostaje im tv jako jedyna rozrywka"...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 259
  • 1097
  • 0

IPTV co nowego ?

Ok. A ja użyłem takiego sformułowania w tym sensie, że "jedyna", bo z książki nie dowiedzą się co na świecie się wydarzyło, filmu nie zobaczą grając w szachy, bo może akurat lubi filmy (chociaż jedno drugiego nie wyklucza, bo można obie rzeczy robić) czy chociażby co do muzyki może ktoś by wolał oglądać teledyski i w taki sposób słuchać tej muzyki, bo za radiem nie przepadają.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2073
  • 11694
  • 52

Pogaduchy 3.0

@Luki555 wiem co doskwiera @ryba168 😉

Ale pogoda ładna, prawie letnia, niech wyrwie się z domu 😉

Moim skromnym zdaniem, izolowanie się od świata, to zły pomysł, TV i FB to nie lekarstwo, bardziej moim zdaniem ostateczna ostateczność, jak ktoś pod aparaturą medyczną leży.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2086
  • 7669
  • 31

Pogaduchy 3.0


@Luki555napisał(-a)

sama rozmowa też by wystarczyła jak ktoś przyjdzie do takiej osoby, zamiast tv książek muzyki radia czy tych szach. To jest wybór wyłącznie tej osoby co wybierze i z czego będzie bardziej zadowolona.


z tych opcji, TV oglądana bez umiaru jest zdecydowanie najgorszym wyborem. Jak ktoś przyjdzie porozmawiać, niech właśnie o tym z Tobą porozmawia. A z tymi szachami jednak spróbuj. Nie zostaniesz arcymistrzem, ale sama gra na z oponentami z całego świata na podobnym co Ty poziomie to niesamowita wciągająca rozrywka. Może nawet pograsz z kimś z NO? A jak się zmęczysz, włączysz TV.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 259
  • 1097
  • 0

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCD Nikt nie będzie zaprzeczał temu co akurat napisałeś bo się to zgadza z tym, że są rzeczy złe i nie wszystko jest lekarstwem. Wszystko idzie pogodzić można robić to co się lubi np oglądać jakiś program w tv z tym, żeby inaczej spędzać czas np na zewnątrz poza domem to tylko zależy od stanu zdrowia danej osoby.😉

@pirenejjeżeli to co napisałeś odnosiło się do mnie to ja akurat mam różne zajęcia w ciągu dnia nie oglądam tv w taki sposób, że non stop. Ja tu pisałem o innych osobach, których stan zdrowia uniemożliwia jak innym robienia wszystkiego a nie o sobie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2086
  • 7669
  • 31

Pogaduchy 3.0


@Luki555napisał(-a)

@pirenejjeżeli to co napisałeś odnosiło się do mnie to ja akurat mam różne zajęcia w ciągu dnia nie oglądam tv w taki sposób, że non stop. Ja tu pisałem o innych osobach, których stan zdrowia uniemożliwia jak innym robienia wszystkiego a nie o sobie.


a rzeczywiście, przeoczyłem, że była mowa o innym userze, a nie o Tobie. Bardzo przepraszam. Ale może ten inny user przeczyta i się namyśli?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 259
  • 1097
  • 0

Pogaduchy 3.0

Nic nie szkodzi nie obrażam się 😁 każdy ma jakieś bariery zdrowotne i korzysta jak chce z czasu. Za jakiś czas i mnie może dosięgnąć coś ze zdrowiem nic nie wiadomo 😉

 

________________
* Koniec dyskusji którą przeniosłem z tematu IPTV co nowego ? – moderator Michał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy 3.0

Hej co tam jak tam 😊


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Pogaduchy 3.0


@Citi2017 napisał(-a)

Hej co tam jak tam 😊


Paaaanie, upały! 🌞 😁
Brakuje tylko jeszcze piasku z Sahary... 😉 I nie będzie trzeba podróżować do Afryki 🌍 😎