Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13147
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Wiktor , ostatnio córka dowozi nam ucierane babki na metry. Tak sprzedają w cukierni, ale teraz częstujemy się Grześkami z pomocy, więc możesz Wisłę zawrócić kijem i łódką podesłać. Odbiorę, bo rzeka przepływa niedaleko od nas😀 @agat13 , a Tobie mogę sprzedać patent na kopce. Chciałem otworzyć firmę w tej nie zagospodarowanej niszy, ale coś PESEL ostatnimi laty zwariował i zamiast zarabiać, "pobieram" masaże robione przez żonę😀

@Kinga , chciałem obejrzeć kometę, ale tylko łysy w swojej pełni jest na wyciągnięcie rąk. Reszta nieba jest pod chmurkami😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 333
  • 2128
  • 0

Pogaduchy 3.0

Ufff, udało się - widziałem kometę 🙂 Mizerna ci ona, tak bez żadnego szkła pomocniczego to ledwo, ledwo, dopiero przez lornetkę albo przy dłuższym naświetlaniu w aparacie coś widać.

Fotka zrobiona w Olsztynie na plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel, dzisiaj około 19:30. A chwilę po tym leciały tuż nad kometą Star-linki! Niestety już złożyłem statyw...

Kometa.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 276
  • 3946
  • 16

Pogaduchy 3.0

Super fotka @bluesmanniaki, na razie zdecydowanie wygrywasz w konkursie na najlepsze zdjęcie komety 😁