Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32655
  • 38080
  • 1376

Pogaduchy 3.0

Szkoda, że Orange znowu zaczyna się angażować w politykę i partnerować pewnym eventom jednej z partii politycznej - niestety w moim mieście 🤦‍♂️

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 485
  • 1677
  • 3

Pogaduchy 3.0

a pewien pomarańczowy sklep  ma reklamy ze Sławomirem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19206
  • 55505
  • 751

Pogaduchy 3.0

Wczoraj miałem okazję sprawdzić sposoby otrzymania eSIM u konkurencji. Porównując z Orange, to tylko u tego operatora mona samodzielnie aktywować eSIM. U konkurencji tylko w salonie. Zaleta w Orange, że eSIM może być więcej niż jedna z wyjątkiem oferty prepaid. Bliżej samodzielnego ponownego aktywowania eSIM jest zielony, bo można później już ponowne aktywacje wykonać w aplikacji. Żeby nie było żadnych problemów w Orange z wymianą eSIM, to uważam, że oferta eSIM w Orange kładła by całą konkurencję na łopatki.


Zespół Nasz Orange
  • 3007
  • 11579
  • 64

Pogaduchy 3.0

7 września odbędzie się Apple Event. Podczas niego podejrzewam że pokażą nowego iPhone'a. Na żywo (i później w formie powtórki) można oglądać bezpłatnie w języku angielskim pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=ux6zXguiqxM Start o 19:00 naszego czasu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Pogaduchy 3.0

Nie "trawię" "nadgryzionego jabłka", nie będę oglądał 😁😉


Zespół Nasz Orange
  • 1120
  • 7976
  • 79

Pogaduchy 3.0

Ja tam zawsze z ciekawości zobaczę konferencje. Póki co mamy ostatni weekend wakacji niestety, macie już jakieś plany na spędzenie tego czasu 🙂 ? Sam miałem w planach trochę pochodzić po górach jutro, ale chyba się skończy na ciepłej herbatce i kurowaniu przeziębienia .


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Pogaduchy 3.0

@Rafał zdrowiej, polecam herbatkę z wkładką (prądem) na to  przeziębienie, ponoć najlepiej działa 😉

Co do planów na ostatni wakacyjny weekend to właśnie u mnie leci pierwsza z trzech nocnych zmian weekendowych ☹️


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Rafał , zdrówka Ci życzę. Mnie trzymało prawie dwa tygodnie "bez prądu", bo mi szkodzi. Do wesela powinno się "zagoić"😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Pogaduchy 3.0

Spadam, bo ciśnie mi na dekiel i wolę się ugryźć w język. Miłego wieczoru😊