Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32712
  • 38393
  • 1384

Pogaduchy 2.0

@bronzub masz po części rację z uwagi na wiek. Ale dla wielu osób sytuacja jest nowa, zaskakująca bo wychowała się w innym świecie gdy widmo wojny nie było bliskie. Dla zdrowia psychicznego czasem warto mieć strefę buforową od ciągłego przekładania wiadomości. Czasem należy też myśleć o bliskich tu i teraz.

Jeśli ktoś z czytających potrzebuje pomocy psychologicznej, wiele fundacji i organizacji pozarządowych uruchomiło dodatkowe dyżury telefoniczne z pomocą psychologiczną.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13148
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 , też po części przyznam Ci Rację. Jakkolwiek by to nie wybrzmiało, na forum są osoby na tyle dojrzałe, że przekaz, a nie fake news, odnoszą się do realiów. Nikt z nas nie ma absolutnie 100% pewności, czy osoby o różnym nasileniu dysfunkcji nie czytają treści, które potęgują, czy zaburzają u nich jakiejś czynności. Dlatego, tak to pojmuję, są otoczeni odpowiednią opieką, albo jak mówisz, istnieją wyspecjalizowane w tym zakresie organizacje i fundacje. Tam uzyskają pomoc i wsparcie. Reasumując, nikt z nas nie żyje w kokonie, czy wielkiej bańce mydlanej. Są problemy, to należy się nad nimi pochylić, a nie udawać, że nic się nie dzieje. Prędzej, czy później, (oby nigdy), ktoś może zetknąć się ze ścianą i wszystkiego nie da się przewidzieć, co i jak będzie. Warto i należy rozmawiać. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14024
  • 57713
  • 696

Pogaduchy 2.0

Chłopaki, mam propozycję: zarzućmy temat. Nie, abym chował głowę w piasek, ale zważywszy na charakter forum jakiekolwiek dywagacje bez gruntownej znajomości tematu i odniesienia do faktów są beż sensu. 

Wiemy co się dzieje, ale z całym szacunkiem dla naszych  wspólnych rozterek i odczuć to nie miejsce na spory czy dyskusje...

Naprawdę rozumiem powagę sytuacji i współczuję naszym sąsiadom, ale nie mamy tu na nic wpływu, więc.....

Naprawdę bardzo to przeżywam i niech tak zostanie..

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13148
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Venomoth3 , ja mam "maszynkę" do odsiewania faktów od fake newsów. Nie czuję się zobowiązany do propagandowego przekazu, który już za czasów Hitlera i pod wodzą Josepha Goebbelsa, był skutecznym narzędziem propagandy. Nic się nie zmieniło od tamtego czasu. Trzymam się z dala od tego. Nie odpowiadam na zaczepki, które są jedynie "paliwem" dla trolli.

Ok @agat13 . tworzyłem "na maszynopisie" swój tekst, gdy Twój "poleciał do drukarni" i w poczuciu wspólnego dobra, kończę swoje wywody🤗 z przytulaskami oczywiście.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@bronzub Ja już miałem paru podejrzanych,blokuję(zawieszam) od razu na weryfikację przyjdzie czas gdy pokój wróci


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72 Jak zmienić fotkę profilową bo wyświetla mi tylko awatary a nie mogę wejść do swojej galerii


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Pogaduchy 2.0

@Venomoth3  tutaj

slav72_0-1645963101660.png

musisz kliknąć "z komputera" przekieruje Cię do Twojego kompa do eksploratora plików i wybierasz, lub kliknij "z albumów" i przeniesie Cię do galerii obrazów na forum.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72 A z poziomu smartfona? 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Venomoth3  ręce opadają 🤣

Tak samo jest 😁

Screenshot_20220227-150727.png

Z albumów kliknij 😎

Jak tam nic nie masz, to się nic nie pokaże 🤣

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

Nie! 

 

Screenshot_20220227-151015.jpg

Screenshot_20220227-151740.jpg