Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53611
  • 734

Pogaduchy 2.0

@pablus pasja kulinarna 😁 też czasami mi się zdarza, jak mam chwilę wolną. Do takiej rozmowy brakuje tu @wscieklaewka oraz @Citi2017 i już rozmowa sklejona. 

A jak się pojawił Bronek i tylko wspomniał o plackach tartych, to na forum wszyscy już szykowali i zajadali. Chyba dziś sobie po powrocie z pracy. Będzie popołudnie luźniejsze 😋


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur mówisz o plackach ziemniaczanych ?

to wraz z babką ziemniaczaną jest moim koronnym daniem 😄

poza tym brałem udział w przygotowaniu tej inicjatywy więc na babkach znam się jak mało kto 😄

https://4lomza.pl/index.php?wiad=1455

https://4lomza.pl/index.php?wiad=1461 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Pogaduchy 2.0

Pokaż szczegóły
Dzień dobry! 

Dzisiaj czwartek więc jesteśmy coraz bliżej weekendu! Jak tam wasze samopoczucie? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

u mnie w porządku. jestem w pracy i relaksuję się 🙂

czekam na prezenty od Mikołaja 😄

ciekawe co mi przyniesie pod choinkę 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

Pogaduchy 2.0

A byłeś grzeczny? Czy powołujesz się na RODO i prawo do zapomnienia? https://demotywatory.pl/4894027/List-5-letniego-Krzysia-do-sw-Mikolaja-Bedzie-z-niego-prawnik

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13402
  • 54888
  • 649

Pogaduchy 2.0

@pablustajemnicy babek nikt jeszcze nie zgłębił...i w najbliższym tysiącleciu się nie zanosi..no, chyba, że ziemniaków zabraknie 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@agat13 nie zabraknie. ja mam tyle w piwnicy, że dla całego forum mogę zrobić frytki i zostanie jeszcze 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Widze ze sie pojawil temat moich ukochanych plackow ziemniaczanych😋 jadlem we wtorek😁😁😁 ja sie wlasnie dzisiaj dowiedzialem ze mam wolne az do 25 grudnia. Wiec bede mogl z calych sil dodac swoja cegielke do przygotowan swiatecznych. Sprzatania u nas dostatek

 

@agat13 o jakich babkach piszesz? Drozdzowych czy o innych ktore maja wiele tajemnic🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 a jakie ziemniaki preferujesz ?

Igra, "Amerykany", "Bułgary", Irysy, Wikingi ? a może inne?

i jak robisz placki - trzesz maszynowo czy ręcznie ? bo ja zawsze ręcznie. wtedy są smaczniejsze.

@agat13 pewno myśli o babkach jako kobietach a ja o jedynej słusznej babce ziemniaczanej piszę 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@pablus na marce ziemniakow sie nie znam wiec Ci nie odpowiem. Co do tarcia ziemniakow to tylko recznie, nie raz z poswieceniem i zdartymi paluchami 🙄

A co do babek bo tez jednych ani drugich nie wyobrazam sobie zycia😁