Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52697
  • 710

Pogaduchy 2.0

@zbignieww znaczy się MATRIX - świat opisany językiem zrozumiałym dla komputerów Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur trochę wcześniejsze dzieło literackie niż film rodzeństwa Wachwoski;)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52697
  • 710

Pogaduchy 2.0

@zbignieww na YT jak wpisałem ciąg cyferek to wyskoczyło:

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Kana%C5%82-Muzycznej-Komunikacji-KMK/m-p/178841#M...

I post niżej:

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Kana%C5%82-Muzycznej-Komunikacji-KMK/m-p/178842#M...

Nawet całkiem fajne utworki Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

W Wikipedii liczba 42 też ma kilka oznaczeń, w nauce, matematyce, kulturze Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych i tych całkiem zagubionych też Emotikon: Bardzo szczęśliwy Świat wiruje, @ketrasaArtur  "świruje", a ja do końca roku kompletnie zwariuję Emotikon: ZaskoczonyEmotikon: Język @Bartłomiej , zatrzymaj mój licznik, bo tu jakiś automat, albo cyborg z Matrixa Wam coś sknoci Emotikon: Mrugający Dobrze, iż zakupy były spokojne, oraz akumulatory naładowane muzyką mają potencjał dodatni Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18432
  • 52697
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Anonim nie dasz mi się nacieszyć historią NO Emotikon: Mrugający

Jest tu sporo ciekawych informacji z początków NO. A świat musi się kręcić, aby dalej było miło i zabawnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Cześć Wam 🙂

 

Chwila przy kawce to i wpaść na NO trzeba 😄

 

Pozdrowionka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  na koniec roku liczniki kręci się wstecz 🙃

Witam wszystkich w słoneczni dzień, zima lekka i mrozu brak 😃


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

Teraz to nie wiem, czy lepiej żeby wstecz, czy może wystarczyłoby gdyby zwolnił... albo na jakiś czas zatrzymał się ten licznik...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Misiek62  ja myślałem by po nowym roku wyzerować licznik, ale bezkolizyjnie się nie da, więc zdobyte punkty i rozwiązania będą balastem w 2020 roku 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , zapamiętaj te cyferki i będziemy sprawdzać, jak @ketrasaArtur  "świruje" Emotikon: Mrugający

8640.PNG8 - 6 - 4 - 0 = -2 (jak tak będzie, to spoko) Emotikon: Mrugający