Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5628
  • 22844
  • 190

Pogaduchy 2.0

W dzisiejszym odcinku walczył dzielnie ekspert AMA @Rosiu, niespecjalnie mu poszło ale trafił na wymagających przeciwników.

 

_______________

Wpis przeniesiony z tematu Jeden z dziesięciu - Rafał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

Hej wszystkim jak tam leci 😋


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

Hej @Citi2017 😊 U mnie pokulałem te żółte kulki, by coś konkretnego "ugrać". A że promka z 50% zwyżką za wygrane, to zaryzykowałem😊 Dawno już tak atrakcyjnej nie było. Może to ma związek ze spacerami na powietrzu?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

@bronzub  kto wie może wygrasz 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

Nocka w pracy 🥱


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@bronzub  kto wie może wygrasz 😁


@Citi2017 , ciężko się gra w pojedynkę. Spółdzielnia by się przydała i ciężar wtedy można równo rozłożyć😊

@slav72 , ja się mam lepiej, bo odbijam kartę w Odlewni i po robocie😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0


@bronzubnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@bronzub  kto wie może wygrasz 😁


@Citi2017 , ciężko się gra w pojedynkę. Spółdzielnia by się przydała i ciężar wtedy można równo rozłożyć😊


@bronzub jeszcze pół biedy jak grasz pojedynczymi zakładami, ale jak już w grę wchodzi stawka x ileś lub system to faktycznie spory ciężar. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

Widzę że ktoś sobie na awatara zaaplikował "skacowanego kota noworocznego" 😂

slav72_0-1641474952612.png

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@slav72 napisał (-a)

@bronzub jeszcze pół biedy jak grasz pojedynczymi zakładami, ale jak już w grę wchodzi stawka x ileś lub system to faktycznie spory ciężar. 


@slav72 

ta promka x 6, ma wydźwięk systemu jedynie wtedy, kiedy zaznaczysz x 2-10. Ryzyko wpadki jest większe. Mnie z wieczornego typowania pożarło ok.40% "inwestycji", ale jestem upartym osłem i gram dalej. Tak samo widzę upór "skacowanego" kota, lecz widać, iż grono amatorów fajnego awatara powiększa się 😀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Aż się tym muszę podzielić. Ogólnie mam alergię na kontakty ze wszelakiej maści urzędami. Jednej teraz w trakcie pewnej wieloetapowej procedury. Po zebraniu stosu papierów, wypełnieniu dodatkowej ilości malatury został ostatni krok. Rozmowa z panią z urzędu która umówiona była na 27.12. Okazało się, że pani ma kwarantannę do 4.01. Niby powiedzieli mi jak się dowiadywałam, że mam dzwonić w poniedziałek, bo pewnie 5.01 jak wróci do pracy musi się pierwszego dnia po rozerwie ogarnąć, 7.01 mają wolne na Nowy Rok  Stwierdziłam, że zadzwonię 5 nie chce czekać kolejne dni sprawa dla mnie pilna. Dodzwoniłam się. Chodziło mi tylko o umówienie terminu rozmowy. Pani powiedziała, że po tej nieobecności ma dużo pilnych zaległych spraw (mój temat też jest zaległy) i musi to ogarnąć, nie ma czasu ze chwil pogadać odezwie się wtorek/środa. A żeby to 🤬

 

W innym urzędzie też miałam sprawę, gdzie przerzucanie się korespondencją trwało jakieś 4 miesiące. W jednym w kroków urząd na mój wniosek miał wysłać sprawę do 3 miejsc w celu zaopiniowania sprawy. Dostał 2 odpowiedzi, musieli dodatkowo kombinować. Jak już wszystko się szczęście pozytywnie dla mnie załatwić wydali decyzję. Składała się ona z dwóch sentencji a w jednej przekręcili moje imię (a jak wiem na moją decyzję nie jedna osoba przez wysłaniem patrzyła) Więc jeszcze prostowanie omyłki pisarskiej. 

 

Pisałam już, że nie znoszę urzędów?