Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2454
  • 3

Pogaduchy 2.0

ale do wymiany żarówki ?

dwóch facetów ?

eeee?

moja kobita to sama żarówki wymienia. moja córa lat 6 również 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy 2.0


@pablusnapisał(-a)

ale do wymiany żarówki ?

dwóch facetów ?

eeee?

moja kobita to sama żarówki wymienia. moja córa lat 6 również 😉


Ha, ha, ha @pablus znaczy się, że Twoja  żona i  sześcioletnia córka mają  ze 2,5 - 3,5 metry wysokości ? To Ty przy swoich kobietkach jesteś tycim krasnoludkiem 😂 🤣, że tak powiem ( bo inaczej nie chcę choć chciałabym bardzo użyć innego słówka zamiast krasnoludka 😂 )

Pozdrowienia dla Twych zdolnych Pań 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2454
  • 3

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka jest taki wynalazek jak drabina 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy 2.0


@pablusnapisał(-a)

@wscieklaewka jest taki wynalazek jak drabina 😉


Ano niby jest taki wynalazek ( o tym nie pomyślałam z racji wieku ) aczkolwiek dla mnie to raczej pasuje taki podnośnik co musi mieć cztery poręcze i jeszcze coś więcej  😂 znaczy się odpowiedni udźwig @pablus  🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14026
  • 57715
  • 696

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewkaNo, wyobraziłem sobie Ciebie na drabinie teleskopowej przystawionej do latarni 10m i wymieniającą żarówkę na energooszczędną LED 3W...🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2454
  • 3

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka wszystko zależy od atestu 😉

niektóre drabiny mają udźwig nawet do 200kg a tyle raczej nie ważysz 😉

nawet jak ja z kobitą, psem i córą wlezę na taką drabinę to jeszcze braknie 😛
@agat13 jeszcze tak apropo żarówek to zgodnie z przepisami BHP by wymieniać żarówkę w zakładzie pracy potrzebne jest uprawnienie SEP. W domu już nie 😉 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14026
  • 57715
  • 696

Pogaduchy 2.0

@pablusJako dociekliwy zapytam: a co wtedy, gdy dom jest "zakładem pracy" dla pracujących zdalnie?

Już wiem na co zwalić winę za niedziałającą lampę LED w ogrodzie jak siedzę czasem w domu...:)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2454
  • 3

Pogaduchy 2.0

ale pytanie czy wymiana żarówki podlega pod Twoje obowiązki służbowe.

poza tym dom jest tylko miejscem, gdzie wykonujesz swoje obowiązki służbowe. równie dobrze możesz robić to w hotelu 😛 

z tego co wiem to jeśli siedziba firmy jest w domu to podobno musisz od takich rzeczy mieć elektryka, bo jak Cię prąd kopnie to mogą Ci nie wypłacić kasy, bo nie przestrzegałeś BHP 😛 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14026
  • 57715
  • 696

Pogaduchy 2.0

@pablusO tym zakresie obowiązków to muszę z żoną poważnie porozmawiać. Fakt, że mam uprawnienia SEP nie oznacza, że prąd będzie stronił od okazywania uczuć w postaci kopania...

Poza tym praca po ciemku dopiero stwarza zagrożenie i łamanie przepisów BHP i PPOŻ..


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy 2.0

@agat13tu ja bym polemizowała z tym kopaniem  w " pracy po ciemku " ( jakieś mam kosmiczne myśli bulwa i paw 😋 😋 😂 ) ble, ble, ble, a fe, fe @wscieklaewka  😛