Pogaduchy 2.0


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3632
  • 9503
  • 162

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , miło że pomyślałeś o mnie, ale ja nie obchodze, a także nie uczestnicze w takich swiętach/obchodach. 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 33155
  • 41164
  • 1407

Pogaduchy 2.0

Widzę, że @Kinga jest dziś więc chciałem stwierdzić, że to nie ja bawiłem się tematem - by nie było znowu na mnie 😛


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 533
  • 8218
  • 37

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 bez obaw, wszystko widziałam 😄 wiem, że to nie Ty - bez stresu 😃


A tak na marginesie, jakoś tak mi się skojarzyło:

@Piotrekk85 napisał(-a) w poście 2G/3G/LTE/5G
Kosmiczni piraci? 🤔

Gwiezdny pirat  ☠️ - fajny przygodowy serial dla dzieci 😄

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 1150
  • 8780
  • 82

Pogaduchy 2.0

gwiezdny pirat super był 😉 chyba jako "duże dziecko" to obejrzę ponownie 😉


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 6639
  • 17231
  • 90

Pogaduchy 2.0

@Rafał  A to nie ten polski serial młodzieżowy ? 🤔


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 533
  • 8218
  • 37

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  Tak psotniku 🍬 wyczekiwałam z niecierpliwością każdego odcinka te – o zgroza – 22 lata 🙈 temu


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 6639
  • 17231
  • 90

Pogaduchy 2.0

@Kinga  Też oglądałem  Słoneczna włócznie też serial polski nie wiem czy kojarzysz ten serial  czy np. sagala 😃


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 533
  • 8218
  • 37

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  Nie, tych już niestety nie kojarzę lub nie pamiętam.


Poziom 43, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 22093
  • 65588
  • 878

Pogaduchy 2.0


@Rafałnapisał(-a)

gwiezdny pirat super był 😉 chyba jako "duże dziecko" to obejrzę ponownie 😉


Świetność tego serialu przypadła na okres, gdzie nie korzystałem z TV. Nie znam go.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 6639
  • 17231
  • 90

Pogaduchy 2.0

Coś dla @Kinga  i @Rafał   przypomnimy serial