Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Można zgłosić do serwisu Allegro @Citi2017  😎

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  Ale co zgłosić Dekoder działa tak tylko żadnej tv nie odbierze 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  skoro dałeś linka, to napisałem, to sprawa pomiędzy kupującym a sprzedającym, tak poza tym ludzie dziwne rzeczy kupują i sprzedają, na OLX jest jeszcze ciekawiej, ale to nie moja sprawa 🙃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 sprzedaż dekoderów Orange jak i LiveBox-ów i FunBox-ów jest nielegalna. To są sprzęty, których właścicielem jest Orange, a osoba, która sprzedaje sprzęt wzięty w dzierżawę, naraża się na dużo wyższe kary niż wartość sprzętu po cenie którą sprzedaje. Jak dobrze pamiętam lata 2009-2011 sprzedaż kwitła w najlepsze. Później zostało to zakazane i sprzęty Orange znalazły się na liście urządzeń zakazanych do wystawiania na aukcji. Widocznie ktoś nie dopatrzył.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim @ketrasaArtur  Macie racje a jak tam u was jakie plany na jutro 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy 2.0

Ostatnio nie. Na Wykopie można znaleźć wypowiedź jednego z pracowników Orange, który wyraził zgodę na handel funboxami i dekoderami dla konkretnego klienta. Było to jako odpowiedź na reklamację.

Niestety takie kwiatki można znaleźć w sieci.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  Trochę przesadziłeś z zakazem sprzedaży.

Owszem pod nazwą firmową zarezerwowaną przez i dla Orange sprzętu nie należy sprzedawać ale pod nazwą producenta nikt mi nie zabroni sprzedać używanego sprzętu jak już przeszedł na moją własność.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Pogaduchy 2.0

@andrzej1441 nie uważam, żebym przesadził. Wyszczególniłem jakich sprzętów nie powinie sprzedawać. Chodzi o sprzęty dzierżawione. Jak Orange sprzedawał routery TP-Link, czy Sagemcom pod marka Orange, gdzie sprzęt przechodził na własność użytkownika, to nic nie stoi na przeszkodzie do sprzedaży, ale sprzęt dzierżawiony jak dekodery, czy LiveBox-y, FunBox-y nigdy nie były własnością użytkownika. Zawsze te sprzęty należy zwrócić po zakończeniu umowy, a jak nie zostaną zwrócone, to na użytkownika nakładana jest kara.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Pogaduchy 2.0

Dziś nietypowych świat: Międzynarodowy Dzień Mistrza GryMistrz gry to po prostu guru podczas rozgrywki w grach fabularnych. Ma pełną kontrolę nad światem gry, kreuje przygody oraz postacie. To jego umiejętności i wyobraźnia sprawiają, że fani RPG zapominają o bożym świecie. Dziś warto to docenić.

 

źródło: https://www.kalbi.pl/


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy 2.0

Mamy paru guru na forum - to najlepszego! 😄