Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 662
  • 5

Pogaduchy 2.0

Ciekawostka

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Takie unowoczesnione historie chyba lepiej trafiaja do naszych unowoczesnionych dzieci🙂 hejt w kazym wieku jest niewskazany i dobrze juz od malenkosci uczyc szlachetnych i prawidlowych postaw. 

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Aśka_M, aż "spadłem z wrażenia". 

wstrzymany oddech.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8401
  • 23

Zatrzymane chwile

@Anonim hmm... poproszę odrobinę jaśniej 😉 Patrzę, myślę, znowu patrzę i... nie wiem o co chodzi z tymi powiadomieniami 🙂 Coś jest nie tak?

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Dziękuję za gratulacje 🙂

Nie pozostanę na Laurach i będę dalej Pomagać 😎

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Aśka_M, nie jestem specem od zaplecza, żeby wyjaśniać detale. Nie notuję też żadnych osiągnięć, tylko jakoś po tym Irkowym Guru spojrzałem na swój profil, a potem w moje powiadomienia. To jest widoczne z niedzieli, a pierwsze bodajże z 24 lutego. Czy to istotne, że tak mam w powiadomieniach? Jak znajdę to drugie, to Ci przedstawię. Spadłem z drabiny, bo jeden szczebelek pękł 😊

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  jedno rozwiązanie ci uciekło i poziom masz 19 dlatego, zamiast 20 jak w Powiadomieniach, ktoś odznaczył rozwiązanie, czasem się tak dzieje 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim, nie wyrywam sobie z tego powodu włosów, a tylko powiadomiłem o "upadku". Nie potłukłem się, bo rozwiązania nie mają kantów. To tylko dobrze świadczy o liczniku, że poprawnie koryguje 😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

A nie ma MTV Music tylko jakieś MTV Music 24


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  MTV Music zmienił nazwę na  MTV Music 24 to ta sama stacja nowa nazwa i ramówka tylko 🙂
@Anonim  i @ketrasaArtur  zobaczcie na sklep sprzedaje dekoder ale jedno pytanie po co kupować dekoder który i tak nie zadziała z niczym 🤔
https://allegro.pl/oferta/orange-tv-dekoder-samsung-gx-pl680ek-9017498582