Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , ta moja "chłonność" wiedzy technicznej, to przekleństwo dla mojej rodziny... ciągle tylko słyszę "czy ty musisz wszystko wiedzieć?", ale jak coś, cokolwiek się posypie, to jest "Maciej, ratuj" 😋 Ot takie zajawki...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6566
  • 16372
  • 88

Pogaduchy 2.0

Priv ci na piszę 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19468
  • 56348
  • 765

Pogaduchy 2.0

@mabud73 tak docenianie tylko jak potrzeba Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@byczyn_86 mój kolega, który mnie ściągnął do pracy w automatyce, właśnie pracował w kopalni. Często opowiada, jak rozwiązywali różnego rodzaju sprawy techniczne. Priorytetem jest tam bezpieczeństwo. Nie łatwa praca.


No nie jest latwo. Dużo szczescia trzeba miec nie raz tego doswiadczylem. Ale boli fakt ze i tek sie znajda tacy co wiedza lepiej jak to na kopalni nic nie robia i jak duzo zarabiaja. Niestety nie ma tak kolorowo. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

No ba @ketrasaArtur , przywykłem i nic na to nie poradzę... lubię wiedzieć jak co działa. Uwielbiam problemy techniczne...to rozgrzewa szare komórki. Taki techniczny masochizm 😋 Zawsze wychodziłem z założenia że to co stworzył człowiek, drugi to naprawi... nie wiem tylko dlaczego zapaliłem się 25 lat temu na tę budowlankę 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6921
  • 189

Pogaduchy 2.0


@mabud73napisał(-a)

nie wiem tylko dlaczego zapaliłem się 25 lat temu na tę budowlankę 😉


To dopiero po latach czlowiek dostrzega, a co by bylo gdyby...? Tez tak mam


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

Ale wiesz @byczyn_86 , jeśli mógłbym cofnąć się o lata, nic bym nie zmienił 😉 Jest ok, tak jak jest...


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Pogaduchy 2.0

@mabud73 trzeba troche zakrzywic czasoprzestrzen. Swoja droga zdradz ten algorytm 😉


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Pogaduchy 2.0


@mabud73napisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

@mabud73 aż tak precyzyjnych maszyn nie wykonujemy. Masz rację, bardzo by się podobało Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Masz do czynienia z takimi maszynami?


Jestem "diabelnie techniczny" 😉 Uwielbiam takie zabawki...nie pomijając tworzenia od podstaw różnych "cudów" techniki, ale "oki" i łapki już nie te...teraz to tylko młotek w łapy i demolka 😁


Ekhm, nieśmiało przypomne "szydełkowanie", szyłeś jak dziki stary lisie z Torunia ;))


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19468
  • 56348
  • 765

Pogaduchy 2.0

@mabud73 jesteś jedną z nie licznych osób, którym dobrze, tu gdzie są. Spora część uważa, że najlepiej ma ten drugi, tylko nie ja Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dobrze by było, jak bym był na jego miejscu.

Jeżeli to tak brać, to rób, żebyś osiągnął to co ten drugi ma, a nie mu kłody pod nogi rzucał, bo ma lepiej.

 

Chyba się zagmatwałem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój kolega powtarza, że technicznym zawsze trudno jest się wysłowić. Ma z tyłu głowy, ale nie wie jak przekazać, żeby go dobrze zrozumieli Emotikon: Mrugający