Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  ja dziś w ten upał, rąbię drzewo na zimę 🤣

Pokoik mam od zachodu, to i chłodno jest (22"C), na dworze pewnie koło 26"C, ale wiaterek jest, to da się przeżyć 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1611
  • 13004
  • 2

Pogaduchy 2.0

Rany Julek! @Anonim , Ty jeszcze nie "przesterowałeś" stanu umysłu na chrust?🤣 To tak popularny i tani produkt opałowy, że zamiast dobrze opłacanych reklam, po sieci krążą memy z chrustem w tle😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  pewnie i chrust będę zbierać... kiedyś 🤣

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1611
  • 13004
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim  "Terozki wongiel na ślonsku fest drogi. Kopidoły fedrujom, a Unia już pado, w kierym roku bydom same elektryki" 🤣 Przy procentach możesz mieć 2 w 1: chlust w ten dziób i chrust 😂 Indianie mawiają, że jak się zbiera chrust, to zima ostra będzie. Coś w tym jest😀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  się porobiło... na Śląsku problem z węglem i drogi, kupiłem 2 tony za 3,2k zł eko groszku, resztę drzewem dogrzeję i gazem jak będzie w zimie dostępny 😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1611
  • 13004
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , wszystkie wróble ćwierkają, że Pinokio się już nos nie wydłuży i jak poczekasz, to zyskasz na obniżce🤣

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Od tych akcji z opałem, to już migreny dostaję, 2 regały na drzewo zrobiłem i zapełniam, dobrze że piec uniwersalny, łyka wszystko co mu wrzucę, od drzewa, po węgiel orzech i eko groszek, piec co na gaz też mam, to nie zginę w zimę, po chrust też mogę jechać, przyczepkę do autka mam 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1611
  • 13004
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , w igloo też jest znośnie. Kiedyś nawet sobie zbudowałem dla picu i jak miałem drób, to świetnie się w nim opalało denaturatem oskubanego z pierza kaczora 😀 Trochę ściany były okopcone, ale nie trzeba było malarza zatrudniać. Pamiętaj! Kopcuj śnieg, zamiast buraków. Tych jest u nas w nadmiarze😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  ja tam nie daleko bunkier mam, mocny i gruby beton 😁 Po co mi śnieg w zimę, zresztą zimy coraz lżejsze i śniegu mało 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19393
  • 56035
  • 761

Pogaduchy 2.0

Polska Holandia remis 2 : 2.

Poprzedni będna dostaliśmy