Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19447
  • 56246
  • 763

Pogaduchy 2.0

Od niechcenia obejrzałem kątem oka mecz Polska Belgia, wynik 1-6.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Pogaduchy 2.0

"Z medycznego punktu widzenia człowiek nie posiada kąta oka" 😁😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19447
  • 56246
  • 763

Pogaduchy 2.0

@slav72 to przenośnia 🙃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  wiem, wiem dlatego emotka z przymrużonym "kątem oka" 😂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Pogaduchy 2.0

A o którym oku mowa, prawe czy lewe?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Pogaduchy 2.0

@Misiek62  oczywiście mowa o przymrużonym lewym (jak to w emotce 😉).

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich w ten słoneczny weekend🌞Ja miałam teraz dwa dni wolne. Ale tak się złożyło,że w nocy spałam jakieś 5 h i musiałam wcześnie wstać więc średnio czuje, że odpoczęłam. W czwartek miałam tourne po lekarzach (3 dokładnie). W piątek zaś misja zakupu sukienki na wesele brata dla mnie i dla mamy. W tym celu pojechaliśmy do centrum domu Ptak. Dodam jeszcze, że moja mama nadal chodzi o kuli po operacji biodra a i tak zrobiłyśmy kilometry, moja kreacja nabyta dość szybko mamy w ostatnim sklepie. Ale przynajmniej temat z głowy. Dziś wieczorem idę że znajomymi na spotkanie Mój ślubny miał iść z nami ale we wtorek dostał cudowna propozycje wyjazdu do Szwecji na 2 tygodnie. Aż uszami klasnął z radości 😅. Na dodatek jakiś 🤬mi rozpisał na sobotę.i niedzielę zmiany od 8 rano więc dziś wrócę pewnie ok północy i jutro powtórka z rozrywki. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13173
  • 2

Pogaduchy 2.0

Cześć @Anonim 😊 U nas też pogoda letnia i sobotnie zakupy także zaliczam do udanych😊 Przelotem "wpadłem" tutaj i zamierzam wykorzystać piękną zieleń przyrody😊 Miłego weekendu wszystkim Wam życzę😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 688
  • 1

Pogaduchy 2.0

A u mnie pogoda tak letnia, bo słońce świeci po południu w mój balkon ze w pokoju 27 stopni a na balkonie na parapecie usmażyłbym jajka sadzone.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13173
  • 2

Pogaduchy 2.0

@kris68 , u mnie od zachodniej strony w zacienionym miejscu pod podsufitką jest aktualnie 29 stopni, a przy lapku rzeźko raptem 22 przy otwartych wszystkich oknach. Jest spoko. Natomiast zważ na Twój nick i @Anonim , gdzie różnica jest. A gdyby spojrzeć i sięgnąć pamięcią wstecz, to "młodzieżówki" partyjne były zasilane nie młodzikami, a tymi w sile wieku i "drugiej młodości", czyli 40+😂 Stan ducha jest tutaj istotny, co potwierdzał zresztą nie raz forumowicz po siedemdziesiątce, czyli @Jozefg 😀 To co na to 116-latka?😊