Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12989
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Adept , dzisiaj dokopałem się do "staroci" i zauważyłem, że jesteś bystrym obserwatorem. Jest sporo informacji, które zostawiły ślady, a których nie wymieciono dokładnie. Jak lubisz czytać, to długie zimowe wieczory są ku temu w sam raz. Byle do wiosny-pozdrawiam😊 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18890
  • 54065
  • 744

Pogaduchy 2.0

No i rozpętałem dyskusję. Faktycznie @slav72 ma rację, że licznik wynosił 8998. Dobicie do 9000 to żaden problem, jak po dodaniu rozwiązań i ich zabraniu licznik się nie cofa. Podejżewam, że przy każdej następnej okazji wrzucenia stanu licznika do zatrzymanych chwil, sytuacja może się powturzyć. Dla tego już kiedyś sam poruszałem ten temat, ale bez większego odzewu. Teraz sytuacja znowu się powturzyła, a dyskusja angażuje już większą ilość osób. Tak więc potwierdzam przypuszczenia @slav72 @bronzub @Misiek62. Licznik nie rejestruje ilości rozwiązań, tylko ilość zaznaczanych rozwiązań. Może przy liczniku warto by było taką informację zamieścić i w tedy nie trzeba by było kombinować z odejmowaniem odznaczonych rozwiązań.

 

edit:

I proponuję dalszą część dyskusji przenieść do Pogaduch.

 

 

________________

*Posty przeniesione z tematu "Zatrzymane chwile" - moderator Wojciech.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@bronzub  dzięki, wiem jak zgłaszać, tylko po co skoro @ketrasaArtur  już zgłaszał 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18890
  • 54065
  • 744

Pogaduchy 2.0

@slav72 większą ilość zgłoszeń i nie tylko od jednego użytkownika może mieć większe przebicie do naprawy problemu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  zgłosiłem na PW do moderacji ten błąd z licznikiem rozwiązań, zobaczymy co dostanę w odpowiedzi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Pogaduchy 2.0

@bronzubmożesz dokładniej, wprost opisać o jakich starociach piszesz?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12989
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Adept , jaki jest sens ciągnąć i odgrzewać? Wspomniałem i na tym koniec. Świat gna do przodu i trzeba go doganiać😁


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16051
  • 84

Pogaduchy 2.0

Hej co u was chłopaki i dziewczyny Jak tam dzień mija i zdrowie w epoce covid 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017  lepiej nie pytaj. Mam dziś tzw ,,te dni". Chodzę od rana wściekła sama nie wiem na co, najchętniej bym kogoś przytuliła. Ślubny taktycznie schodzi mi z drogi. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16051
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  o w mordę 😱😁